Seride Durum 1-1 oldu! | Fenerbahçe Beko 80-82 Zalgiris Kaunas

Deivid de Souza: “Fenerbahçe ile görüşüyorum!”

Fenerbahçe Beko, Zalgiris Kaunas eşleşmesinde ikinci maç!

Kadınlar Basketbol Ligi | Fenerbahçe 105-80 Beşiktaş

Zandalasini FB TV’de konuştu

BASKETBOL 11 Şubat, 20:05'de eklendi

Fenerbahçe Spor Kulübü Kadın Basketbol şubesi takımının İtalyan forveti Cecilia Zandalasini, bugün kulüp televizyonunda önemli açıklamalarda bulundu.

Sarı-lacivertli Kadın Bayan Basketbol takımının İtalyan forveti Cecilia Zandalasini kulüp televizyonunda yayınlanan 14/16 programına konuk oldu. Kadın Basketbolcunun yaptı açıklamalar haberimizin devamında.

TAKIM HALİNDE İYİ OYNADIK

Bu hafta karşı karşıya geldikleri İstanbul Üniversitesi karşısında arkadaşlarıyla iyi bir oyun ortaya koyduklarını belirten İtalyan forvet, kişisel halleriylede ellerinden geleni yaptıklarını ve Fenerbahçe Kadın Basketbol takımı adına mücedele ettiklerini ifade etti. Zandalasini ayrıca Euroleague müsabakası öncesi iyi bir prova olduğunuda ifade etti.

İKİ KULVARDA VARIZ

Fenerbahçe Spor Kulübü Kadın Basketbol takımının forvetlerinden Zandalasini, takım olarak iki kulvarda mücadele ettiklerini belirtti. Diğer yandan Euroleague ile birlikte, ligde de şampiyon olmak için mücadele ettiklerini söyledi. Avrupa’da aldıkları ilk hafta mağlubiyetlerinin ardından ilerleyen dönemlerde takım olarak iyi bir ivme yakaladıklarını ifade etti. Ligde Hatay’a karşı oynadıkları sezon içerisinde iki maçıda kaybettiklerini fakat geride kalan haftada Avrupa’da karşılaştıkları takımı mağlup ederek moral bulduklarını söyledi.

Ligde bu hafta pazar günü iki maçtada kaybettikleri Hatay takımına karşı galip gelmek istediklerini belirtti. Zandalasini, Hatay takıma karşı oynamanın her zaman zor olduğunu söyledi. Hatay takımı karşısında ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti

Tecrübeli İtalyan forvet konuk olduğu programın ilerleyen döneminde basketbol dışındaki hayatı ile ilgili de bir takım açıklamalar yaptı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.