Fenerbahçenin rakiplerinin en sevdiği ve üst düzey! hakemlerimizin göz yumduğu olaylar silsilesi olarak adlandırmak gerekir zaman gecirme terimini aslında.
Fenerbahçe bu gibi durumlara çok maruz kalıyor örnekler çok fakat gecen sezon ki gençlerbirliği macı en bariz örneklerinden.
Bunda bizim suçumuz yokmu tabiki var tempomuz var usta ayakları saymakla bitiremiyoruz peki bu sene Fenerbahçemizde ne eksik eksik olan aslında kaynaşamamazlık yoksa mücadele gücü sezon başı olmasına rağmen had safhada peki hocamızın dediği gibi altı hafta beklemek mi gerek daha önceki sezonlara baktığımızda bence takımın form grafiği her gecen gün yukarı doğru çıkacak gibi fakat erken form tutmanın ileriki haftalarda yaratacağı handikabı inşallah yaşamayız.
Maçın hakemine bir iki kelam etmeden edemiyeceğim rakip takımdaki yedi numaranın macı tamamlayacağı tek lig bizim ligimiz hakemide bülent yıldırımdır.Nani ye verilmeyen penaltıyı konuşmak bile tohaf geliyor bana ama bunlara alışık bir takımız bunları yaşamamak için elimize gecen fırsatları hoytatça harçamamalıyız.
Zaman takımız lehine işliyor Allahın izniyle düşman çatlatan bir Fenerbahçe geliyor

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.