Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’la birlikte futbolcular, teknik direktör Ersun Yanal, eski futbolcuların da katıldığı Acun Ilıcalı’nun operatörlüğünde gerçekleşen WinWin kampanyasına büyük ilgi gösterildi. Peki WinWin kampanyası nedir? WinWin kampanyası ödülleri nelerdir? WinWin kampanyasıyla ilgili merak ettikleriniz haberimizin devamında.

WinWin nedir? Acun Ilıcalı WinWin programı nedir? WinWin kampanyası nedir? FB TV ve TV8 ortak yayınında Acun Ilıcalı’nın operatörlüğünde gerçekleşen programa Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, ünlü komedyen Cem Yılmaz, Ezgi Mola ve Merve Özbey gibi ünlü isimlerin yanı sıra Fenerbahçeli eski futbolcular Tuncay Şanlı, Semih Şentürk ile birlikte mevcut takım futbolcuları katıldı.

WinWin kampanyası nedir?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un başlattığı Fener Ol kampanyası eşliğinde Acun Ilıcalı, TV8 ve FB TV ortak yayınında WinWin kampanyası adı altında bir yayın gerçekleştirdi. WinWin kampanyası ödülleri ise Fenerbahçe taraftalrarını oldukça heyecanlandırdı. Canlı yayına bağlanan birçok iş adamı bu kampanyaya hem sms, hem de forma satın alarak destek oldu.

WinWin kampanyası Acun Ilıcalı – Fenerbahçe ne kadar bağış toplandı?

ÖDÜLLER

20 araba
5 ev
Ali Koç’la maç izleme.
Statta maç.
Basketbol ve futbol takımıyla buluşma.
Futbol takımı, Obradovic, Ersun Yanal ile yemek yeme şansı.
Yeni sezon çubuklu forması.
10 çift Amerika seyahati.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.