Türkiye Kupası Fenerbahçe Beko’nun!

Son 28 Yılın En Kötü İç Saha Performansı

Fenerbahçe’de Puan Kaybı Sürüyor

Fenerbahçe Beko, Türkiye Kupası Finalinde!

Volkan Şen’den Şenol Güneş açıklaması!

GÜNDEM 11 Kasım, 17:29'de eklendi
(Kanala abone olarak bize destek olabilirsiniz.)

Fenerbahçemiz’in başarılı futbolcusu Volkan Şen, kulübümüzün resmi sitesinden Şenol Güneş’in konuşmaları üzerine açıklama yaptı.

Volkan Şen FB TV’ye yaptığı açıklamayla ilgili olarak Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in Bursaspor kaptanı Beşiktaş’a gelmek için bana yalvardı açıklamalarının üzerine kendisiyle ilgili olmadığını belirtti. Volkan tedavi sürecinin devam ettiğini ve milli karşılaşma arasını en iyi şekilde değerlendirip Mersin İdmanyurdu müsabakasına hazır hale geleceğini ifade etti.
Sakatlık durumu hakkında bilgi veren Volkan Şen, Ağrılarım şu an daha iyi durumda. Dünden itibaren takımdan ayrı Fatih Hocayla (kondisyoner Fatih Yıldız)  özel olarak çalışıyorum. Kuvvetlendirme üzerine çalışıyorum. Onun sonrasında tedavim devam ediyor. İyi gidiyor” sözlerini kullandı.

Milli karşılaşmalar sebebiyle verilen arayı en iyi şekilde değerlendirip Mersin İdmanyurdu karşılaşmasına hazır hale gelmeye çalıştığını belirten başarılı futbolcu, Bu süreyi en iyi şekilde değerlendirip güç depolayıp Mersin İdmanyurdu müsabakasına en iyi şekilde hazırlanmak istiyorum ve istiyoruz bu arayı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyorum milli takım arası benim için bir fırsattı dizimi kuvvetlendirmek hem de daha da güçlü çıkabilmek için umuyorum önümüzdeki hafta takımla beraber çalışmalara başlayacağım ardından da Mersin müsabakasına en iyi şekilde hazır olacağım” şeklinde konuştu.
Volkan Şen, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in Bursaspor kaptanı Beşiktaş’a gelmek için bana yalvardı şeklindeki sözlerinin kendisiyle ilgili olmadığını da dile getirdi.
Volkan, “Bu konunun benimle hiç alakası yok konular geçtiğinde hemen Şenol Hocayı aradım benimle alakası olmadığını biliyordum fakat kendisiyle konuştum ve bir de hocadan duymak istedim Şenol Hoca gereken bilgilendirmeyi yapacaktır diye düşünüyorum buradan benim bir şey söylemem benim için doğru olmaz. Şenol Hoca böyle bir şey söylemiş ve devamında da inşallah Şenol Hoca kim olduğunu söyler. Bu açıklamayı şunun için yapıyorum ki; kamuoyu bilmelidir. Bu konunun benle hiçbir alakası yoktur. Gereken açıklamayı Şenol Hoca yapacaktır” şeklinde konuştu
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.