Fenerbahçe’de bu hafta içi 3 oyuncu kadro dışı bırakıldı.

Bu kadro dışı haberinden en çok ses getiren kaptan Volkan Demirel oldu. Peki Volkan Demirel neden kadro dışı bırakıldı?

Tecrübeli eldiven Phillip Cocu ve Damien Comolli’nin hatalarını yüzlerine söylemesi üzerine bu sözler Cocu ve Comolli’nin ağrına gitmiş. Ayrıca yanlış transferler yapıldığını herkesi dağıttıklarını ve birlikteliği bitirdiklerini söyleyen Volkan Demirel’in biletini Comolli kesti.

Comolli bu yaşanan süreç devam edince başkan Ali Koç ile bir araya gelip; Çok iyi işler yapıyoruz toparlamaya ve süreci lehimize çevirmeye çalışıyoruz. Ancak Volkan ve eski yardımcılar ortamı karıştırıyor Volkan benim önüme geçmeye çalışıyor gereğini yapmamız gerek dediği öğrenildi.

Cocu’nun verdiği raporda ise; Geçtiğimiz sezondan kalan futbol problemlerinin çözümü için çabalıyoruz ancak eski futbolcular yardımcı olamadıkları gibi süreci zorlaştırıyorlar.

SAMANDIRA’DA DA KAZAN KAYNIYOR

Comolli ve Cocu Samandıra’yı endişeli bir hale büründürdü. Herkes endişe içinde tesise geliyor ve “bugün kim gidecek bakalım!” diyorlar. Kameni, Ozan, Hasan Çetinkaya, yardımcılar, Baturalp gitti, bu hafta sıra kimde sorusu soruluyor!

Fenerbahçeli oyuncular ve personel ilginç bir sıkıntıdan da bahsediyor. Çetinkaya’nın yerine getirilen Onur Başar huzursuzluğu konuşuluyor. Başar için oyuncular ve personel yemek ve toplu alanları kullandıkları zaman “İspiyoncu geldi susun” diyorlar.

Kaynak: Ferudun Niğdelioğlu

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.