Şike Kumpas Davası’nda 8. Duruşma haftası

Volkan Demirel, Canlı Yayın’da özür diledi

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında takas gerçekleşiyor

Fenerbahçe’de Ferreyra harekatı

Volkan Demirel, Canlı Yayın’da özür diledi

FUTBOL 3 Ocak 2019

Volkan Demirel’in 3 Ocak 2019 tarihine ait basın toplantısı. Canlı yayında yaptığı özür dileme açıklamaları.

Öncelikle hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu soğukta zahmet ettiniz buraya kadar geldiniz. Özür de diliyorum kendimle alakalı gündem i bu kadar meşgul ettiğim için. Gerçekten kusura bakmayın.

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum; Camia olarak içinde bulunduğumuz durum gerçekten hiç bir gönül den ve ruhen ve akıllıca düşünen bir Fenerbahçeli için kabul edilebilecek bir durum değil ve hep beraber Fenerbahçeliler olarak gerçekten kalben ve ruhen bu ruhu taşıyan insanlar olarak Fenerbahçe’yi hep birlikte yukarılara taşımamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bunun içinde ben bundan önceki her zaman olduğu gibi bundan sonra da elimden gelen her şeyi yapmak için var gücümle belki bulunduğum yerde belki bulunmadığım yerde elimden gelen desteği ve yardım etmek için elimden geleni yapacağım.

Bu geçen süreçte yaşananlarla beraber tabii yaşadıklarımız var olanlar var konuşmalar var. Bunlar tabii ki de geride kaldı. Şu an geriyi fazla konuşma ya gerek yok. Önümüze bakıp Fenerbahçe’nin bulunduğu ortam dan Fenerbahçe’mizi çıkarmamız gerektiğini düşünüyorum.

Bu yaşanan zamanda da kendi adıma yapmış olduğum yanlışlar, konuşmalar, kırgınlıklar, üzdüğüm insanlar varsa tüm camia m adına onlardan özür diliyorum. Başkanımızın da belirttiği gibi çok önemli bir insan benim için beni sevdiğini biliyorum bende kendisini çok seviyorum başta başkanım olmak üzere asbaşkanımdan da özür diliyorum.

Ben tamamen duygusuyla şu anda da duygularıyla konuşan bir insanım hiç bir yazılı metnim ya da hiç bir yazılı açıklamam yok. Sadece duygularıyla hareket eden bir insanım. Bu yüzden kırmış olduğum insanlar olabilir. Kırmış olduğum insanlardan gerçekten sizler huzur unda özür diliyorum. Ben her zaman söylediğim gibi Fenerbahçe için varım, var oldum. Bundan sonra da Fenerbahçe için var olacağım. Soru almıyorum teşekkür ediyorum. Söyleyeceklerim bu kadar teşekkürler.

www.fenerbahcerepublic.org

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.