UEFA Kupası grup mücadelesi ilk karşılaşmasında kendi evinde Molde’ye 3-1 mağlup olan Fenerbahçe’de teknik direktör Pereira’ya yönetimden uyarı geldi.

Yönetimimizden takımın teknik patronu olan Vitor Pereira’ya ve futbolcularımıza sert uyarılar yapıldı

Vitor Pereira takımda dünkü antrenmandan sonra 1 saat analiz çalışması yaparken kurmayları ve futbolcularımızı toplayan Pereira Molde karşılaşmasındaki hataları tek tek gösterdi Bilhassa savunma ile kademe hataları üzerinde çalışılması kararı verildi atak organizasyonları üzerinde bugünden itibaren denemeler yapmaya karar veren Portekizli çalıştırıcı hücum planlarının çeşitlenmesini futbolcularından istedi. Van Persie Jose Fernandao ile Nani gibi futbolcularımızı rakiplerin ezberlemesi sebebiyle seçenek hücum planlayan Pereira Lazar Markoviç üzerinde çalışacak Bursa karşısında bu futbolcu 11’de başlayacak.

TOPLAYIN KENDİNİZİ

Vitor Pereira ile futbolcuların Molde karşılaşmasındaki hali yönetimin de tepkisini çekti Fenerbahçeli yöneticiler Portekizli teknik patron ve futbolculardan kendilerine çeki düzen vermelerini isterken Vitor Pereira’dan takımı toparla futbolcuların hali kötü onları uyar dediği bulunan yönetimimiz hocadan da her konuda daha dikkatli olmasını söyledi

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.