Ba, Kjaer ve Alves’in yokluğunda Mehmet Topal ile Kadlec ikilisi savunma göbeğinde oynayacak sakatlanan Diego’nun yerine ise Volkan Şen oynayacak.

Fenerbahçemiz‘de Teknik direktörümüz Vitor Pereira riske girmedi…

Ana kadroyu bozmak istemeyen Portekizli teknik adam Kasımpaşa karşılaşmada stoperleri  Ba, Alves ve Kjaer’in yokluğunda Mehmet Topal’a savunmada görev verecek ayrıca Pereira hafta boyunca taktik ve sistem konusunda kararsız kalmasına rağmen Kadlec ile birlikte milli yıldızı stoperde yan yana oynatacağı gelen haberler arasında.

Son antrenmanda sakatlanıp idmanı yarıda bırakan Diego’nun yerine ise Volkan Şen 11’de sahaya çıkacak

SON ANTRENMANDA SON UYARI

Vitor Pereira cumartesi günkü son antrenmanda futbolcularıyla birlikte bir toplantı yaparak uyarılarda bulundu bundan sonra çok dikkatli olmaları ve yoğun bir müsabaka trafiğine gireceklerini ifade eden tecrübeli hoca herkes ciddi bir şekilde sahaya odaklanmalı bunu yapmazsak ne kadar klas ve iyi olursak olalım kaybederiz herkes çok iyi motive olmalı ve tamamen futbolu düşünmeli dediği öğrenildi.

Vitor Pereira idmanlarda ciddi olmayan, iyi çalışmayanın bu rekabet içinde forma bulması zor herkes bunu aklına yazsın Kasımpaşa karşılaşması zor olacak sizden güzel bir galibiyet bekliyorum şeklinde konuştu.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.