Fenerbahçe, Soldado ile 1+1 yıllığına anlaştı!

Bağış kampanyasına ilk destek Türk futbolculardan!

Başkan Erdoğan: “Küme düşmeyi Allah yaşatmasın”

Ali Koç’tan ‘Fener Ol’ projesi

Vitor Pereira: Çok özel yetenekleri var

FUTBOL, GÜNDEM 12 Eylül, 14:33'de eklendi

Portekizli teknik direktörümüz  zekasının çok üst düzeyde olduğunu ifade ettiği Ozan Tufan konusunda böyle bir yeteneği kenarda oturtma lüksümüz yok ifadelerini kullandı.

Teknik Direktörümüz , ‘ın transferine hep mesafeli yaklaşmıştı en azından çıkan haberler bu yöndeydi hatta Portekizli hocanın elimde onun gibi çok futbolcu var transferi gereksiz olduğu haberleri çıkmış Ozan’ın transferini veto ettiği konuşuluyordu fakat yirmi yaşındaki milli futbolcunun ‘ye transferinden sonra Pereira’nın fikirlerinde çok büyük değişiklikler oldu bilhassa milli maçlarda gösterdiği performans Pereira’yı tam bir Ozan hayranı yaptı. Deneyimli hoca antrenmanlarda üst düzey bir performansla çalışan genç yeteneği alkışlayarak daha da yüreklendiriyor.

OZAN’IN ÖZEL YETENEKLERİ VAR
Sarı-lacivertli hocanın kurmaylarıyla yaptığı değerlendirmede Ozan beni gerçekten de çok şaşırtan bir futbolcu çok özel yetenekleri olan bir yıldız yirmi yaşındaki bir futbolcu için fazlasıyla soğukkanlı ona takımda mutlaka yer bulacağız böyle bir yeteneği kenarda oturtma lüksümüz yok dediği öğrenildi.

DAHA FAZLA HABER

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.