Fenerbahçe’de yönetim gelecek sezon planlamasına devam ediyor. Vedat Muriqi’e gelen teklifleri değerlendiren yönetim, bu bölgeye 2 adayda belirledi.

Geçen sezon olaylı şekilde Fenerbahçe’ye transferi gerçekleşen Vedat Muriqi Avrupa kulüplerinin gözdesi haline geldi. Sezon içinde de bir çok kulüple anılan Kosovalı golcünün taliplerinden gelecek tekliflere sıcak bakılıyor.

Vedat Muriqi iyi bir teklif gelmesi halinde satılacak

Ekonomik açıdan kulübün düzlüğe çıkması için uğraşan yönetim Vedat’ı iyi bir fiyata satarak hem elini rahatlatmak hemde onu aratmayacak transferler yapmak istiyor.

VEDAT’IN YERİNE 2 ADAY

Forvet bölgesi için ilk aday Reading forması giyen George Puscas. Henüz 18 yaşındayken Inter’e tranfer olan Rumen futbolcunun Fenerbahçe’ye gelebileceği iddia edildi. Corona virüsü nedeniyle İngiliz kulübünün maaşlarda indirime gitmek istemesi üzerine Puscas’ın bu durumu hoş karşılamadığı ifade edildi.

Reading forması giyen Fenerbahçe ile anılan George Puscas

Sarı-lacivertlilerde Puscas transferinde pürüz çıkması halinde görüşmelerin gerçekleştirileceği isim 25 yaşındaki Gambiyalı forvet Ali Sowe. Scout ekibi bu oyuncuyu da yakından takip ediyor.

Fenerbahçe’de forvet bölgesine düşünülen ikinci isim Ali Sowe

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.