Şike Kumpas Davası’nda 8. Duruşma haftası

Volkan Demirel, Canlı Yayın’da özür diledi

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında takas gerçekleşiyor

Fenerbahçe’de Ferreyra harekatı

Van Persie için 22 Milyon Euro…

FUTBOL, GÜNDEM 10 Şubat 2016

Dubai ekibi, Fenerbahçe’nin Hollandalı Süper Starı Robin Van Persie için 22 Milyon Euro’luk bir teklif yaptığı ancak Fenerbahçe Yönetiminin bu teklifi geri çevirdiği iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Transfer piyasasına Çin kulüpleri damgasını vurmuş hatta Süper Lig’in devlerinden yıldızları birer birer transfer ederken bu rakamları kat kat aşan bir teklifi Fenerbahçe’nin geri çevirdiği gelen bilgiler arasında.

Hatırlanacağı üzere kısa bir süre önce Başkanımız Aziz Yıldırım Divan Kurulu’nda yaptığı konuşmada Mahmut Bey’e (Uslu) Nani için Çin’den önce 17, sonra da 20 milyon Euro’luk (66 milyon TL) teklif geldi, kabul etmedik şeklinde açıklama yapmış ve çıtanın ne kadar yükseldiğini göstermişti. Fakat Fenerbahçe kulübüne yakın kaynaklardan gelen haberlere göre Fenerbahçe’nin futbol tarihimizin en ciddi rakamını geri çevirdiği söyleniyor.

Bir Dubai ekibinin devre arasında Fenerbahçemizin kapısını çaldığı ve sezon başında alınan Van Persie için tam 22 milyon Euro’yu (72.6 milyon TL) masaya koyduğu öğrenildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.