Ana sayfa FUTBOL Van Persie evde de çalışıyor

Van Persie evde de çalışıyor

PAYLAŞ
Fenerbahçemiz’in önceki gün yaptığı antrenmanı izleyen Manchester United’ın eski fizyoterapisti Matt Radcliffe çarpıcı sözler kullandı.

Can Bartu Tesisleri’nin önceki gün sürpriz bir konuğumuz vardı Kırmızı Şeytanların eski fizyoteparisti ile Robin van Persie’nin yakın arkadaşı Matt Radcliffe çarşamba günkü çalışmayı izleyenler arasındaydı. İngiliz fizyoterapist geçtiğimiz sezon yaşadığı ağır sakatlık sırasında Hollandalı golcüyü tedavi etmiş idman sırasında Radcliffe ile karşılaştıktan sonra doğal olarak Robin van Persie üzerine kısa bir sohbet ettik.

Sürekli forma giyemediği için van Persie’nin henüz hazır olmadığı veya halen sakatlığı bulunduğu yorumlarını sorduğumuzda Radcliffe Kesinlikle hiçbir sakatlığı bulunmuyor tamamiyle iyileşti hazır durumda fizik açıdan da bir eksiği bulunmuyor tam olarak oynamaya her açıdan hazır sözlerini söylerek Hollandalı tecrübeli yıldızımız ile ilgili basında çıkan iddiaların doğru olmadığını ifade etti.

İngiliz fizyoterapist bunun yanı sıra deneyimli golcü futbolcunun Fenerbahçe ile çalışmasının yanı sıra bununla yetinmediğinin de altını çizerek Evinde adeta bir spor salonu var ekip hazırlıklarından sonra ayrıca burada yoğun vakit harcıyor Robin bireysel idmanlara çok önem veren birisidir neredeyse her gün bireysel antrenmanlar gerçekleştirir” ifadelerine yer verdi

Son olarak gündemdeki Pereira gerginliği ile ilgili Robin’in bir yorumu olup olmadığını veya bu olaydan nasıl etkilendiğini sorulduğunda ise Radcliffe Karşılaşmadan sonra bu konudan hiç bahsetmedi yanıtını verdi.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.