Fenerbahçe yönetimi, Gregory van der Wiel transferini noktalamak üzere. Bir önceki gün İstanbul’a gelen Hollandalı oyuncu bugün Ülker Stadyumu’na da götürüldü.

Fenerbahçe, renklerine bağlamak istediği ve dün akşam İstanbul’a getirdiği 28 yaşındaki Hollandalı sağ bek, bugün saat 11.00’de kulüp binasına giriş yaptı.

Sarı-Lacivertliler, PSG ile mukavelesi biten Hollandalı sağ beki önceki gün İstanbul’a getirmişti. Wiel’in Eşi ünlü model Rose Bertram ile Florida’daki tatilini yarıda keserek İstanbul’a gelen tecrübeli oyuncu Fenerbahçe yetkilileri eşliğinde şehri gezdi.

Wiel-Bertram ikilisi geceyi Kalamış’ta otelde geçiren van der Wiel sabah kulüpte toplantı yapmak üzere beklemeye geçti.

Bugün sabah otele gelen Fenerbahçe yetkilileri futbolcuyu basından gizlemek amacıyla otelin arka kapısından özel araçla çıkardı. Sarı-Lacivertli idareciler eşliğinde van der Wiel cephesi Ülker Stadyumu’na gelerek hem stadı gezdi hem de yöneticilerle görüştü.

İkilinin İstanbul seyahatinden memnun kalmasının da etkisiyle taraflar anlaşmaya yakın ve artık son pürüzler de halledilirse Fenerbahçe yıldız oyuncuyu renklerine bağlayacak.

vander-wiel-bertram-fenerbahce

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.