Fenerbahçe, Soldado ile 1+1 yıllığına anlaştı!

Bağış kampanyasına ilk destek Türk futbolculardan!

Başkan Erdoğan: “Küme düşmeyi Allah yaşatmasın”

Ali Koç’tan ‘Fener Ol’ projesi

UEFA Elit A Kursu Tamamlandı

GÜNDEM 3 Eylül, 16:28'de eklendi

Türkiye Futbol Federasyonu nezdinde ilk defa gerçekleştirilen UEFA Elit A Lisans Kursu 16-28 Ağustos günleri arasında Türkiye Futbol Federasyonu‘nun Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde düzenlendi.

Türkiye Futbol Federasyonu bünyesinde ilk defa düzenlenen UEFA Elit A Lisans Kursu 16-28 Ağustos günlerinde TFF‘nin Riva‘daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

UEFA’ya üye ülkelerin de çok azında düzenlenen ve gençlik geliştirme programlarında görev alacak teknik direktörlerin ihtisaslaştırma amacını taşıyan eğitime Taner Yılmaz, Şentürk Karabak, Kubilayhan Yücel, Erkan Çoker, Gökhan Ertunç, Mesut Ünal, Hasan Fidancı, Ömer Tornacı, Orhan Atik, Noman Serhat Kandemirli,Eşref Erkekoğlu İ.Kürşat Daloğlu, Necdet Emre Özbayer, Sedat Hazımoğlu, Fedayi Aksoy Hilmi Bozkurt, Burhan Çerçioğlu, Ekrem Tokatlı, Salih Eken ve Eşref Erkekoğlu kursiyer olarak katıldı.

UEFA Elit A Lisans Kursu’nda Türkiye Futbol Federasyonu Eğitim Müdürlüğü Kurs Eğitim Sorumlusu Yücel Uyar teknik direktörler eğitmenleri Muammer Birdal, Mehmet Ekşi ve Ömer Kaner ile TFD Genel Koordinatörü Prof. Dr. Bülent Bayraktar ile beraber Elit Futbolcu Gelişim Müdürü Cezmi Turhan Milli Takımlar Kaleci Departmanı Sorumlusu Alper Boğuşlu ayrıca ek olarak Milli Takımlar Maç ve Performans Analizi Departmanı Sorumlusu Dr. Metin Çakıroğlu Türk futboluna oyuncu teknik adam ve yönetici olarak hizmet veren Özkan Sümer , Doç. Dr. Mehmet Özçağlayan, Dr. Neşe Toktaş, Prof. Dr. Niyazi Eniseler Psikolog Çağlayan Aktaş Çocuk Koruma Programı Uzmanı Gülhan Gündüz Şişman ile birlikte Türkiye Futbol Gelişim Direktörlüğü’nden Dr. Erden Or ile Serbülent Şengün eğitim verenler arasında yer aldı.

DAHA FAZLA HABER

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.