Emre Belözoğlu, Fenerbahçe’ye dönüyor!

Fener OL kampanyasında ne kadar toplandı? 22.05.2019

Futbolda şike davasını onayan Mesut Kundakçı’ya 12 yıl hapis cezası

Ali Koç’tan hakem isyanı: “Bu düzen kurgulanmış”

UEFA Avrupa Ligi’nde 2. ön eleme turu sonuçları

UEFA AVRUPA LİGİ 17 Temmuz, 00:49'de eklendi

UEFA Avrupa Ligi’nde 2. ön eleme turu ilk maçları tamamlandı alınan sonuçlar şöyle…

Türkiye’yi Trabzonspor’un temsil ettiği turda 33 karşılaşma oynandı. Trabzonspor sahasında Lüksemburg ekibi Differdange 03 karşısında çok zorlandı.

Avrupa Ligi’nde Dacia-Zilina karşılaşmasında Barış Şimşek Randers-Elfsborg karşılaşmasında Ali Palabıyık Kopenhag-Newton mücadelesinde ise Mete Kalkavan görev yaptı.

Uefa Avrupa Ligi’nde rövanşlar 21 ve 23 Temmuz’da oynanacak… İşte alınan sonuçlar;
Kairat (Kazakistan) 3-0 Alashkert ( Ermenistan )
Jelgava (Letonya) 1-0 Rabotnicki (Makedonya)
Dacia (Moldova) 1-2 Zilina (Slovakya)
Randers (Danimarka) 0-0 Elfsborg (İsveç)
Skonto (Letonya) 2-2 Debrecen (Macaristan)
Shakhtyor (Belarus) 0-1 Wolfsberg (Avusturya)
AIK (İsveç) 2-0 Shirak (Ermenistan)
Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) 4-0 Trakai (Litvanya)
Beroe (Bulgaristan) 0-1 Brondby (Danimarka)
Cherno More (Bulgaristan) 1-1 Dinamo Minsk (Belarus)
Hapoel Beer Sheva (İsrail) 1-1 Thun (İsviçre)
Koper (Slovenya) 3-2 Hajduk (Hırvatistan)
Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti) 1-2 Stromsgodset (Norveç)
Charleroi (Belçika) 5-1 Beitar Kudüs (İsrail)
Kukesi (Arnavutluk) 0-1 Mladost Podgorica (Karadağ)
Kopenhag (Danimarka) 2-0 Newtown (Galler)
Vaduz (Liechtenstein) 3-1 Kalju (Estonya)
Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan) 2-1 PAOK (Yunanistan)
Trabzonspor (Türkiye) 1-0 Differdange 03 (Lüksemburg)
Spartak Trnava (Slovakya) 2-1 Linfield (Kuzey İrlanda)
Slovan Bratislava (Slovakya) 1-0 University College Dublin (İrlanda Cumhuriyeti)
Cukaricki (Sırbistan) 1-0 Kabala (Azerbaycan)
Ferencvaros (Macaristan) 0-1 Zeljeznicar (Bosna Hersek)
Jagiellonia (Polonya) 0-0 Omonia (Kıbrıs Rum Kesimi)
Slask (Polonya) 0-0 Göteborg (İsveç)
Vojvodina (Sırbistan) 3-0 Spartaks (Letonya)
Inverness (İskoçya) 0-1 Astra (Romanya)
West Ham United (İngiltere) 1-0 Birkirkara (Malta)
Legia (Polonya) 1-0 Botoşani (Romanya)
Rijeka (Hırvatistan) 0-3 Aberdeen (İskoçya)
Shamrock Rovers (İrlanda Cumhuriyeti) 0-2 Odds (Norveç)
Hafnarfjördur (İzlanda) 1-2 Inter Bakü (Azerbaycan)
Reykjavik (İzlanda) 0-1 Rosenborg (Norveç)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.