Yassine Benzia, Fenerbahçe’de

Tolga Ciğerci, Fenerbahçe’de

Fenerbahçe’nin grubu belli oldu. İşte takımlar…

Jailson Marques Siqueira, Fenerbahçe’de!

Üç puan

YAZARLAR 4 Temmuz 2015

Hangisi şampiyonluğa oynuyor hangisi düşmemeye belli değil hangisi ev sahibi hangisi deplasman takımı o da belli değil son 6-7 dakikası hariç ilk yarıda görüntü aynen böyleydi Kadıköy’de.

Fenerbahçe’de yine orta saha yoktu. Akhisar orta sahaya 3 tane korkuluk dikse, bu bile orta saha üstünlüğünü ellerine geçirmeye yetebilirdi Baroni yine saklambaç oynadı hiç sorumluluk üstlenmedi. Caner ve Meireles’in varlıklarının yokluklarından hiçbir farkı yoktu. Gölge ne kadar etkiliyse Mehmet Topuz da o kadar etkiliydi. Bu koşullar altında bırakın Emre’yi gencecik Salih’in bile yokluğunu fazlasıyla hissetti Fenerbahçe.
Rakiplerden çok Fenerbahçe’nin yorduğu ve etkisizleştirdiği Moussa Sow’un Oğuz’dan seken bir vuruşu ile çizgiyi 40 santim geçtiği verilmeyen golü dışında bir şey yoktu bu yarıda. Silik ve tanınmayacak haldeydi. Milli maç arasını yan gelip yatarak geçirdiler herhalde.

İkinci yarıyla birlikte biraz kıpırdanınca üst üste tehlikeler yaşattı. Geldiğinden beri Fenerbahçe’yi sırtlayan adam Webo bir kez daha bitirici yerde son dokunuşu yaptı. Sonraki pozisyonları değerlendiremeyince de yine tribünlerine ecel terleri döktürmeye başladı ta ki 84. dakikada güç gösterisi yapan Sow kişiye özel bir gol atıncaya kadar.

Tamam Sarı-Lacivertliler kritik bir 3 puanı daha öyle ya da böyle cebine koydu. Bu kadar zayıf moralsiz ve stresli bir rakip karşısında bile neden, nasıl ve niçin zorlandığının yanıtını bulamazsa Galatasaray Kadıköy’e şampiyonluğu garantilemiş olarak gelir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

İlginizi Çekebilir
Kaldığı yerden devam

Kaldığı yerden devam

13 Ağustos 2017
Yol uzun

Yol uzun

13 Ağustos 2017
Orta saha farkı

Orta saha farkı

13 Ağustos 2017
EYYAM…

EYYAM…

14 Aralık 2015
Hakemcik…

Hakemcik…

7 Aralık 2015
SABIR…

SABIR…

1 Aralık 2015
Pastırma Yazı…

Pastırma Yazı…

21 Kasım 2015
TAKIM…

TAKIM…

8 Kasım 2015
YAZIK…

YAZIK…

26 Ekim 2015