Fenerbahçe’nin eski futbolcularından Tuncay Şanlı katıldı bir canlı yayında Fenerbahçe’ye dönme konusunda yeşil ışık yaktı.

Alex ve Tuncay Şanlı Fenerbahçe’de görev alır mı?

– “Her oyuncu futbol kariyerini noktaladıktan sonra teknik direktörlük veya yöneticilik düşünebilir. Alex ile aramızda konuştuğumuzda hep görev alabileceğimizi söyleriz.”

Tuncay Şanlı – Mateja Kezman

Whatsapp grubumuz var

Tuncay Şanlı eski arkadaşlarının yer aldığı whatsapp gruplarının olduğunu belirtirken, “Whatsapp grubunda görüşüyoruz son olarak Rüştü Reçber ile ilgili konuştuk grubumuzda Aurelio, Nobre, Luciano, Kezman ve bir çok isim daha var. Dostluğumuz bozulmaz. Herkesin ihtiyacı var birbirine.”

Mert Nobre – Alex De Souza

Fifa oyununda iyi değilim

– Tüm dünyayı etkisi altına alan coronavirus ile ilgilide konuşan Şanlı, “Süreç zor, hayat zor geçiyor. Evde kalmaya devam ediyoruz sizinde buna dair organizasyonunuz var. Sahada olduğu kadar FIFA oyununda iyi değilimdir.

Sizin gibi Fenerbahçe’de hırslı oyuncu var mı?

– “Her oyuncunun kendine özgü özelliği vardır. Şuanda Emre ile Volkan bu ruhu aşılıyordur.”

Manchester maçı en iyi maçlarımdandır

– “Saracoğlu’nda Manchester United ile oynanan maçta 3 gol birden atan Tuncay Şanlı, “O maç en iyi maçlarından golleri anlatmak kolay değil, o sevinci takımla yaşamanın keyfi başkadır. Tek başıma değil takım olarak bunu yaptık.”

https://twitter.com/fbrepublicorg/status/1244964909047255040?s=20

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.