Fenerbahçe, Topuk Yaylası’nda yeni sezonun çalışmalarının başlarken, Fenerium’larda da yeni formalar vitrinde yerini alacak. Çubukluya, iki yeni alternatif forma daha yapıldığı da gelen haberler arasında…

Kulübümüz, Adidas’tan gelen önerilere kendi çizgilerini de ekleyerek yeni formalarını belirledi.
Her yıl genellikle 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler gününde formalarını tanıtan kanarya bu yıl bir değişiklik yaparak Temmuz ayı başında yeni formaları satışa sunmayı planlıyor. Sarı lacivertliler muhtemelen Topuk Yaylası kampına gittiklerinde yeni formalar Fenerium Mağazaları’nda yerini almış olacak.

HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ “KLASİK ÇUBUKLU

Geçtiğimiz yıl kullanılan formaya göre yaka ve kol kısımlarında değişiklikler yapılmış durumda… Bu sezon Şampiyon olunamadığı ve Türkiye Kupası alınamadığı için Türk bayrağı göğüste olmayacak. Taraftar tarafından çok beğenileceği tahmin edilen formada çubuklar geçtiğimiz sezona göre biraz daha geniş yapılmış.

FENERBAHÇE’NİN DEPLASMAN FORMASI

Bu yılın deplasman forması, geçtiğimiz yılın beyaz formasından çok daha farklı olacak. Gri zemin üzerine yana doğru turkuaz çizgiler yer alıyor. Bu forma özellikle Avrupa Kupaları ve deplasman maçlarında kullanılması düşünülüyor.

YENİ FORMA MAVİ

Fenerbahçe, bu sezon da 3. forması mavi… Mavinin bir tonu ile tasarlanan bu formada aşağıya doğru inen mavinin farklı tonları da yer alacak.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.