Fenerbahçe’de, Aykut Kocaman dönemi sona erdi

İşte Aziz Yıldırım’dan ilk görüntüler

Damien Comolli’nin, Fenerbahçe’ye uygulayacağı sistem

Ali Koç’un yönetim kurulu listesini tanıyalım

Tarihi Fenerbahçe Kongresi

GÜNDEM 3 Haziran 2018

Fenerbahçemiz’de, seçimli olağan genel kurulu yapılıyor. Başkan adaylarından Aziz Yıldırım ve Ali Koç, Fenerbahçe başkanlığı için yarışıyor.

Sabah erken saatlerde stada gelmeye başlayan kongre üyeleri Tarihi Fenerbahçe Kongresi’ne yoğun ilgi gösteriyor.

Fenerbahçe camiası, tarihi seçimlerinden birini yapacak.Bir yanda 20 yıldır kulübü yöneten Aziz Yıldırım, diğer tarafta ise adaylığıyla büyük heyecan yaratan Ali Koç… 20 bini aşkın üye, 38 sandıkta 37. başkanını seçecek.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Olağan Seçimli Genel Kurulu’nun ikinci gününde oy verme işlemi başladı.

Ülker Stadyumu’nda gerçekleşen genel kurulda üyeler saat 10:00’da oy vermeye başladı. Saat 17:00’ye kadar devam edecek olan oy verme işlemi sonrasında bütün sandıklar birlikte açılarak sayım işlemine geçilecek.

FENERBAHÇE’DE SEÇİM CANLI

– 10:00 – Fenerbahçe’de kongre üyeleri oy kullanmaya başladı.

– Başkan adaylarından Aziz Yıldırım 36 numaralı sandıkta, Ali Koç ise 21 numaralı sandıkta oyunu kullanacak.

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç 21 no’lu sandıkta böyle kullandı.

12:00

Tarihi Fenerbahçe Kongresi’ne katılım 12.050‘yi geçti.

 

14:45

Tarihi Fenerbahçe Kongresi’ne katılım 15.000′i geçti.

15:20

Tarihi Fenerbahçe Kongresi’ne katılım 18.000‘i geçti.

16:06

Tarihi Fenerbahçe Kongresi’ne katılım 20.400‘i geçti.

Seçim programı

■ Adaylar, yönetim kurulu ve diğer kurul listelerini açıklayacak.

■ Saat 10.00’dan itibaren oy verme işlemi başlayacak.

■ Saat 17.00’de bu işlem bitecek ancak sıraya giren kişiler oy verebilecek.

■ Verilecek bir işaretle, tüm sandıklar aynı anda açılacak.

■ Günün sonunda genel kurul divanı, Fenerbahçe’nin yeni başkanını seçecek.

Taraftarlar stat çevresinde toplanıyor

Aziz Yıldırım’ın listesi
Mithat Yenigün
Mehmet Kocadon
Nihat Özbağı
Mahmut Uslu
İlhan Ekşioğlu
Şekip Mosturoğlu
Ömer Temelli
Önder Fırat
Ozan Balaban
Ahmet Özokur
Fatih Öztürk
Selim Kosif
Ahmet Ketenci
Metin Doğan

Yedekler:
Ekrem Eray Arda
İlyas Bulcay
Yahya Uğur
Barış Göktürk
Levent Kınay
Yasemin Merçil
Murat Salar

 

Ali Koç’un listesi

Semih Özsoy
Erol Bilecik
Burhan Karaçam
Sevil Zeynep Becan
Mustafa Tankut Turnaoğlu
Fethi Pekin
Metin Şen
Turhan Şahin
Mustafa Kemal Danabaş
Acar Sertaç Komsuoğlu
Simla Türker Beyazıt
Ömer Okan
Burak Çağlan Kızılhan
Şaban Erdikler

Yedekler:
Belgin Aral
Alper Pirşen
Ozan Korman Tarman
Metin Sipahioğlu
Selahattin Baki
Muhittüin İlker Dinçay
Esra Nazlı Ercan

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.