Jailson attı, TT Arena karıştı! Galatasaray 2-2 Fenerbahçe

Ve beklenen oldu! Phillip Cocu görevden alındı

AVIS firması Fenerbahçe’nin yeni göğüs sponsoru oldu!

Aatıf Chahechouhe: “Hatalı olduğumu düşünmüyorum”

TAKIM…

YAZAR4 8 Kasım 2015

Kağıt üzerinde yada bakıldığında kolay gibi gözüken bir maç fakat oynanmadan kazanmanın olmadığı bir oyun futbol ve bu oyunu sahada zorlaştıran bir camia Fenerbahçe oyunun ilk yarısında rakibin sahamıza gelmeye dahi hali yok beraberlik Konya için çok değerli fakat biz halen çift ön libero da ısrarcıyız kanatta Van Persie ben kanat oynayamam diye bağırıyor adeta o bağırırken bizim iki kanat oyuncumuzda onu seyrediyordu kulübede.

Gelelim ikinci yarıya çift ön libero tercihinden vazgeçilmiş kanatta gerçek kanat oyuncuları oynamaya başlamış işte ozaman rakibi ısırmaya rakibi rahatsız etmeye başladı Fenerbahçe ve sonucunda golü de buldu golde H.Ali ye ayrı bir kaç laf edelim kısa alanda rakibin sağından atıp solundan geçmek tabiki çok büyük bir yetenek fakat birde şu var ki futbolda futbolcuda olmassa olmaz “Güven”H.Ali de fazlasıyla var Allah nazardan saklasın tabii ileriki maçlarda da bizi utandırmasın.

Milli maç arasının takımımız için olumlu bir şekilde geçirdiğimiz taktirde ileriki haftalarda bunun semeresini fazlasıyla alacağız.

Tribündeki değerli taraftarlarımız bugün sanki işler kötü gitsin de biz protestomuzu yapalım derdindeymiş gibi geldi bana ilk haftalardaki isteklerinde azalma sezdim ki televizyondan seyretmenin yanlışlığı olmasını umuyorum kendi adıma.

Sonuç olarak takımımız beklentilerin altında daha fazla rakiplerini bunaltmalı,baskı kurmalı bunlara eyvallah fakat pozisyon vermede de takımımız gayet cimri buda yavaş yavaş takım olma belirtileri değilmidir?

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Sıradaki Haberler
Hakemcik…

Hakemcik…

7 Aralık 2015
SABIR…

SABIR…

1 Aralık 2015
Pastırma Yazı…

Pastırma Yazı…

21 Kasım 2015
YAZIK…

YAZIK…

26 Ekim 2015
Boş…

Boş…

18 Ekim 2015
OLMAZI OLUR YAPMAK!

OLMAZI OLUR YAPMAK!

4 Ekim 2015
Meireles en iyisiydi

Meireles en iyisiydi

29 Haziran 2015
Neyi bekliyorsunuz!

Neyi bekliyorsunuz!

29 Haziran 2015
34-36 arası iyiydik!

34-36 arası iyiydik!

28 Haziran 2015
Yıkıldık!

Yıkıldık!

28 Haziran 2015