fenerbahçe, fenerbahçe haberleri

Galatasaray derbisinden önceki karşılaşma toplantısında Vitor Pereira ile arasında gerginlik yaşanan ve kadro dışı kalan Milli futbolcu Caner Erkin hocasıyla aradaki buzları eritti. 

Deneyimli futbolcuyla ilgili son sözü Başkan Aziz Yıldırım ile sarı lacivertli kulübün yönetimi söyleyecek.

Caner Erkin, Portekizli teknik adam Vitor Pereira’yla bir araya gelerek özür dilemişti. Galatasaray maçından önce yapılan karşılaşma toplantısında ikili gerginlik yaşamış olay Caner’in kadro dışı bırakılmasıyla noktalanmıştı. Şampiyonluk yolunda Beşiktaş’ın ardında sıkı bir mücadele veren kanarya Caner Erkin-Pereira gerilimi tatlıya bağlandı.

Deneyimli sol bek hocasından özür diledi. Portekizli teknik adam Pereira da, Hiç kimseyle kişisel sorunum yok özür dilemesi yeterli şeklinde açıklama yapmıştı.

TÜM TAKIM ONU BEKLİYOR
Caner konusunda son sözü Başkan Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe yönetimi verecek. Şayet Pereira’nın futbolcuyu affetmesi yeterli görülürse Caner takımla beraber antrenmanlara çıkacak. Ancak Başkan Yıldırım, Pereira ile görüşüp özür dilemesine rağmen Caner’i affetmezse milli oyuncunun kadro dışı bırakılma cezası devam edecek.

Takım içinde de Caner Erkin’in geri dönüşü için futbolcular büyük çaba sarf ediyor. Bütün futbolcular takıma dönme ihtimalinin belirmesi üzerine Caner’in geri gelişini beklemeye başladı.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.