Ana sayfa VOLEYBOL Sarı Melekler, Romanya’da!

Sarı Melekler, Romanya’da!

71

Sarı-lacivertli kulübün voleybol şubesi kadın voleybol takımı yarın akşam deplasmanda oynayacağı mücadele öncesi grubunda lider bulunuyor.

Türkiye’yi temsil eden sarı-lacivertli kadın voleybol takımı, Avrupa liginde E Grubunda ülkemizi temsil ediyor ve ilk sırada maçlara çıkıyor.

SARI MELEKLER LİDER ÇIKACAK

Sarı Melekler dört takımın yer aldığı Avrupa Ligi’nde ilk sırada yer alıyor. Fenerbahçe Opet şimdiye kadar mücadele ettiği 5 resmi karşılaşmada 4 galibiyet alırken, 1 de mağlubiyet aldı. Sarı Melekler, Avrupa Ligi’nde Dinamo Moskova’nın üstünde birinci konumda yer alıyor.

İLK MAÇI FENERBAHÇE OPET KAZANDI!

Sarı Melekler, CSM Bucuresti ile oynadığı ilk karşılaşmada 3-0 galip gelirken, grupta yarın akşam Rumen takımına konuk olacak. Sarı-lacivertli kulübü temsil eden kadın voleybol takımı grupta ilk karşılaşmada ilk sette 7 sayı farkla, ikinci seti 6 sayı farkla, üçüncü setide 3 sayı farkla alarak karşılaşmayı da 3-0 kazandı.

GRUPTA SIRALAMA

Sarı-lacivertli kulübün voleybol şubesi kadın voleybol takımının boy gösterdiği Avrupa Ligi E Grubunda 5 karşılaşmada 4 galibiyet ve 1 mağlubiyeti bulunan Rusya  ekibi Dinamo Moskova, şimdiye kadar 13 set alırken 8 set verdiği için ikinci basamakta 10 puanı bulunuyor. Fenerbahçe Opet ve Dinamo Moskova’nın ardından 3. basamakta ise Rumen takım CSM Bucuresti bulunuyor. Romanya temsilcisi grupta 5 karşılaşmada 1 galibiyeti ve 4 mağlubiyet aldı. Şimdiye kadar 6 set alırken, 13 set verdi ve 4 puanı bulunuyor. E Grubunda son sırada ise Polonya ekibi Chemik Police bulunuyor. Son sıradaki Chemik Police çıktığı 5 resmi müsabakada 1 galibiyet ve 4 mağlubiyet aldı. Şimdiye kadar ise  6 set alıp 14 set verdi ve 3 puanı var. Chemik Police, CSM Bucuresti’den rakiplerine 1 fazla set verdiği için son sırada yer alıyor.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.