Şampiyonlar Ligi şampiyonu bayan ekibimiz Fenerbahçe Gönüllüleri Derneğimiz tarafından düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Masa Tenisi Bayan Takımımızın sporcuları ile teknik ve idari heyetinin de hazır bulunduğu yemeğe Derneğimizin Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerimizden Metin Doğan ve Amatör Şubeler Koordinatörümüz Fikret Çetinkaya da hazır bulunurken Avrupa Bayanlar Masa Tenisi Şampiyonlar Ligi final karşılaşmasında Avusturya takımı Linz AG Froschberg’i 3-2 ve 3-1’lik skorlarla geçerek Avrupa Bayanlar Masa Tenisi Şampiyonlar Ligi Kupası’nı kazanarak tarihi bir başarıyı yakaladı. Masa Tenisi Bayan Takımımız teknik heyetimiz dernek tarafından düzenlenen yemekte oldukça keyifli saatler geçirirken Çetinkaya ile Masa Tenisi Bayan Takımımızın sporcuları ile teknik ve idari heyetinin plaketlerini derneğimizin üyeleri verdi.

Derneğimizin Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerimizden Metin Doğan yaptığı konuşmasında sporcularımızın bu başarısının tarihi olduğuna vurgu yaparak hepsini tebrik ettiğini ifade etti.

Derneğimizde düzenlenen yemek çekilen toplu fotoğrafın ardından sona erdi.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.