Masa Tenisi ekibimiz Şampiyonlar Ligi Şampiyoluğunu yakalayarak tarihi bir başarıya imza atan Masa Tenisi takımımız Fenerbahçe’nin resmi televizyonunda yayınlanan Gündem programına konuk oldu.

ETTU CUP’ta üst üste 2. kez şampiyonluk yaşadıktan sonra bu sene Avrupa’da Masa Tenisinde Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olarak tarihi bir başarıya daha imza atan Fenerbahçe Masa Tenisi Takımımızın antrenörü olan David Sargsyan ve Amatör Şubeler Koordinatörümüz Fikret Çetinkaya, Kaptanımız Gürhan Yaldız ve Masa Tenisi Şube Koordinatörümüz Babür Üstündağ Fenerbahçe TV’de Gündem programının konuğu olarak Kıvanç Özkök’ün sorularını yanıtlayan sporcularımız ve teknik heyetimiz başarının öyküsünü anlattı.

Fikret Çetinkaya: Başkanımız Aziz Yıldırım’a…

Başkanımız Aziz Yıldırım’a ile Yönetim Kuruluna teşekkürlerini sunan Amatör Şubeler Koordinatörü Fikret Çetinkaya her zaman olduğu gibi başkan seçildiği günden bu yana Amatör Şubeleri bugünkü konuma getiren Sn. Başkanımız Aziz Yıldırım’a ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederken yakalanan başarının en büyük mimarı ise Gürhan Yaldız’dır dedi geçen sene kaybettiğimiz finalden sonra salondan üzüntülü bir şekilde çıkmıştık ancak kendisi o gün bana bu kupayı önümüzdeki sene kazanacağız’demişti biz de gürhan kardeşimize inanarak Sn. Başkanımız Aziz Yıldırım’a söz vermiştik o da gerçekten çok iyi bir takım kurdu kendisine çok teşekkür ediyorum önümüzdeki senelerde A Takımın yükselişi devam ederken altyapıdan Türk sporcularımız da gelir şeklinde açıklamalarda bulundu.

Gürhan Yaldız: Bu uğurda çok mücadele verdik

Başarı uğrunda çok mücadele verdiklerini belirten Gürhan Yaldız Avrupa’da bayanlarda söz sahibi olacak bir takım kurma hedefiyle başladık bu uğurda çok mücadele ettik önceleri tabi başarısız olduk fakat başlarda çeyrek finallerde biten sonlar oldu ama yılmadık çeyrek finallerin ardından Ettu Cup’taki şampiyonluklar ve geçen sene şampiyonlar liginde oynamış olduğumuz final sonrasında bu yıl da 4. kez üst üste Avrupa’da final oynamayı başardık ve 7 yıl süren mücadelenin ardından hedefimiz olan Avrupa Şampiyonluğu’na da ulaştık dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.