Emre Belözoğlu, Fenerbahçe’ye dönüyor!

Fener OL kampanyasında ne kadar toplandı? 22.05.2019

Futbolda şike davasını onayan Mesut Kundakçı’ya 12 yıl hapis cezası

Ali Koç’tan hakem isyanı: “Bu düzen kurgulanmış”

Samandıra’daki personeller bir bir değişiyor

GÜNDEM 12 Aralık, 22:11'de eklendi

Fenerbahçe’yi 2018 yılının Haziran ayında yapılan görkemli seçimle devralan Ali Koç ne kadar personellerin işlerine devam edeceğini söylese de değişiklikler yapmaya devam ediyor.

Sarı-lacivertliler Süper Lig’de 15 hafta geride kalırken 14 puanla 17. sırada küme düşme hattında yer alıyor.

Bir yandan teknik direktör arayışı devam ederken diğer yandan taraftarın Ersun Yanal baskısıyla birlikte Fenerbahçe’de zorlu günler devam ediyor.

Aykut Kocaman’ın yardımcılarını görevden alan Başkan Ali Koç, Samandıra’da da yeni bir sistem oturmaya çalışıyor. Bu kapsamda köklü değişiklikler yaşanıyor.

Habertürk Fenerbahçe Muhabiri Ahmet Selim Kul’un haberine göre; Samandıra Tesisleri‘nde yıllardır çalışan Salih Ceyhan‘ın yaşanan ilginç bir olay sonrası Dereağzı Tesisleri‘ne gönderilmesi büyük tepkiye yol açtı.

Fenerbahçe’nin yıllarca idari menajerliğini yürüten Hasan Çetinkaya’nın
Salih Ceyhan’ı arayıp depoda unuttuğu eşyalarını istemesi ve bu eşyaları tesislerin önünde Çetinkaya’ya teslim etmesi sonucu yerinden oldu. Samandıra’da yaşanan bu ve benzeri olaylar iyice keyifleri kaçırmış durumda.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Burak Aydın 13 Aralık 2018

Olacak sonuçları heyecanla beklemekteyiz, umarım yararlı şeyler olur klüp adına. Taraftar beklemekten dolayı serzeniş içerisinde.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.