Ana sayfa GÜNDEM Saldırı sonrası kulübümüzden sert açıklama!

Saldırı sonrası kulübümüzden sert açıklama!

91

Fenerbahçe kafilesinin dün akşam Trabzon’un Sürmene ilçesindeki bir viyadükte uğradığı saldırı sonrası, kulüpten sert bir açıklama yapıldı;

İşte o açıklama;

ÇAYKUR RİZESPOR – FENERBAHÇE MÜSABAKASI SONRASINDA YAŞANAN OLAYLAR TÜM KAMUOYUNUN MALUMU OLUMUDUR. OLAYLARA İLİŞKİN HER TÜRLÜ BİLGİYE TARAFIMIZCA ULAŞILMASI SONRASI İŞ BU AÇIKLAMAYI YAPMAK ZORUNLULUĞU DOĞURMUŞTUR.

ÖNCELİKLE BELİRTMEK İSTERİZ Kİ BU ÜSTÜ ÖRTÜLECEK BASİT BİR TARAFTAR OLAYI DEĞİLDİR. FENERBAHÇE’YE YÖNELİK ORGANİZE VE TASARLANMIŞ SİLAHLI SALDIRI VE SUİKAST GİRİŞİMİDİR.

3 TEMMUZ KUMPASINDAN  BU YANA BAZI ODAKLARCA KÖRÜKLENEN KORUNAN VE HATTA ÖDÜLLENDİRİLEN FENERBAHÇE DÜŞMANLIĞININ GELDİĞİ SON AŞAMADIR.

BUGÜN FUTBOLUN SONUNA GELMİŞ OLDUĞUMUZU VE BU KANLI EYLEMİ YAPAN VE YAPTIRANLARIN BİRAN EVVEL BULUNARAK CEZALANDIRILMALARI FENERBAHÇE’NİN VAZGEÇİLMEZ HASSASİYETİ VE ÖNCELİĞİDİR.

KULÜBÜMÜZ OLAN FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ OLARAK DÜŞÜNCEMİZ BU KARANLIK EYLEM AYDINLATILANA VE FENERBAHÇE KAMUOYU VİCDANI TATMİN EDİLENE KADAR LİGLERİN ERTELENMESİNİN KAÇINILMAZ OLDUĞUDUR.

BÜTÜN FENERBAHÇE CAMİASINI İTİDALE DAVET ETMEKLE BERABER AYRICA BU KONUYLA İLGİLİ AYRINTILI VE KAPSAMLI KARAR VE AÇIKLAMALARIMIZI PAZARTESİ GÜNÜ YAPACAĞIMIZ OLAĞANÜSTÜ YÖNETİM KURULU TOPLANTI SONRASI KAMUOYUYLA PAYLAŞACAĞIMIZI DEKLARE EDERİZ.

BU ALÇAK VE HAİN SALDIRIDA YARALANAN OTOBÜS ŞÖFÖRÜMÜZ UFUK KIRAN BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM SPORCULARIMIZA TEKNİK HEYETİMİZE VE ÇALIŞANLARIMIZ İLE AİLELERİNE VE CAMİAMIZA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ İLETİRİZ.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

 

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.