İstanbul’a gelişinin üstünden 10 gün geçen Portekizli yıldız buna rağmen kendisini hâlâ rüyada olduğunu ve Türkiye’de insanların bana gösterdikleri ilgi inanılmaz diye konuştu.

5 Temmuz Pazar günü Fenerbahçe her konuda anlaşmaya vardığı Nani’yi Türkiye’ye getirmiş Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yer yerinden oynamıştı bir sonraki gün ise Portekizli oyuncu için Şükrü Saracoğlu Stadı’nda imza töreni düzenlenmiş törene binlerce taraftar bu müthiş günde tribünleri doldurmuştu Luis Nani’nin İstanbul’a gelişinin üzerinden yaklaşık 10 gün geçti fakat 29 yaşındaki yıldız kendisini hâlâ rüyada gibi hissettiğini söyledi.

Nani: Muhteşem bir şey

Bulunduğu her yerde insanların kendisine büyük bir sevgi gösterisinde bulunduğunu söyleyen Nani Havalimanına indiğim ilk andan beri taraftarların bana ilgisi inanılmaz gittiğim havuzda sokakta gittiğim her yerde futbol severler benimle fotoğraf çektirmek için birbiriyle yarışıyor bu muhteşem bir şey dedi.

Nani: Biraz daha zaman

Portekizli futbolcu son olarak performansına değinirken tatilden döndükten sonra idmanlara başladığını hatırlattı. Henüz arkadaşlarım kadar hazır değilim ve yeni bir yerdeyim yeni bir sistem yeni arkadaşlar yeni hoca fakat Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağımız ilk ön eleme maçında herkes sahada hazır bir Nani görecek ifadelerini kullandı.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.