Real Madrid's Ramos celebrates after scoring a goal against Atletico Madrid during their Champions League final soccer match at Luz stadium in Lisbon...Real Madrid's Sergio Ramos celebrates after scoring a goal against Atletico Madrid during their Champions League final soccer match at Luz stadium in Lisbon, May 24, 2014. REUTERS/Kai Pfaffenbach (PORTUGAL - Tags: SPORT SOCCER TPX IMAGES OF THE DAY)

Real Madrid’in başarılı defans oyuncusu Sergio Ramos için teklifler ardı ardına gelmeye devam ediyor. Almanya, İtalyadan ciddi teklifler olduğu bilinen oyuncu için son iddia İngiltereden geldi.

İngilterenin önde gelen klüplerinden olan M.United’ın Sergio Ramos için ilk etapta tam 40 milyon euroyu gözden çıkardığı kaydedildi. Sözleşme bedeli 180 milyon euro gibi astronomik bir rakam olan Sergio Ramos için önümüzdeki günlerde pazarlıkların kızışması ve bu 40 milyon euroluk teklifin bir miktar daha artabileceği konuşuluyor. Ayrıca masada duran bir başka planda Real Madrid’in radarında olan De Gea ile takas formulü. Önümüzdeki günlerde transfer detaylarının ortaya çıkması bekleniyor.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.