Fenerbahçe Beko, Zalgiris Kaunas eşleşmesinde ikinci maç!

Kadınlar Basketbol Ligi | Fenerbahçe 105-80 Beşiktaş

O bakan Ali Koç’u neden aradı?

Burhan Karaçam, Fener Ol’a yapılan destek rakamını açıkladı

Portekizli oyuncu neden Fenerbahçe’yi seçtiğini anlattı

FUTBOL 25 Mart, 20:49'de eklendi

Portekizli yıldız futbolcu Nani, Fenerbahçe’yi seçme nedeninden MANU‘da geçirdiği günlere kadar birçok açıklamada bulundu.

Fenerbahçe’nin Portekizli futbolcusu Luis Nani, hedefleri bulunan büyük bir kulüp olduğu için tercih ettiğini ifade etti.
Nani, UEFA’nın internet sitesinde yer alan röportajında kariyeri Real Madrid’in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo ile arkadaşlığı ve Fenerbahçe’yi seçme sebebiyle ilgili açıklamalar yaptı.

Büyük hedeflere sahip bir futbolcu olduğunu belirten 29 yaşındaki Portekizli futbolcu Her zaman kazanmak, şampiyonluklar yaşamak istiyorum. Türkiye’ye gelmeden önce Fenerbahçe’nin büyük bir kulüp olduğunu biliyordum iyi futbol oynamayı sürdürmek, hayallerimi gerçekleştirebilmek için Fenerbahçe’yi seçtim ifadelerini kullandı.

HER AN HAZIR BULUNMAMIZ GEREKTİĞİNİ…

Manchester United ile 2007-2008 yılında kariyerindeki ilk UEFA Şampiyonlar Ligi zaferini yaşadığı anın kendisi için unutulmaz olduğunu belirten Portekizli futbolcu uzatma devresinde oyuna dahil olarak penaltı atışlarında bir gol kaydettim. Kulüp tarihinde böyle büyük bir başarının parçası olduğum için çok mutluyum harika bir tecrübeydi gerçekten, oynamasanız bile her an hazır bulunmanız gerektiğini bir gün bir karşılaşmada 5 dakika içinde hayatınızın değişebileceğini göstermiş oldum” değerlendirmesinde bulundu.

RONALDO İLE AYNI EVİ PAYLAŞTIK

Ülkesinin Sporting Lizbon takımından 2007 yılında Manchester United’a transfer olan oyuncu İngiltere’deki ilk günlerinde vatandaşı olan Cristiano Ronaldo’nun kendisine çok yardımcı olduğunu, İngiltere’ye taşındığımda ben, Anderson ve Ronaldo aynı evi paylaştık. Cristiano her konuda deneyimliydi. İngiltere’de kameralar, yollar, trafik kuralları gibi birçok şey Portekiz’e göre farklıydı. Manchester’da çok önemli biriydi. Beni mutlu ediyordu idmanlarda bana çok fazla tavsiyede bulunuyordu. MANU’da ülkemden birinin olması bana biraz daha öz güven sağladı” şeklinde sözlerini tamamladı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.