Flaş Haber

Aatıf Chahechouhe: “Hatalı olduğumu düşünmüyorum”

O buluşma Volkan Demirel’in sonu oldu!

Başkan Ali Koç açıkladı! 3 futbolcu neden kadro dışı bırakıldı?

Volkan Demirel neden kadro dışı bırakıldı?

Ozan Tufan’dan açıklamalar

GÜNDEM 9 Eylül 2015

Fenerbahçemizin milli oyuncularından Ozan Tufan Letonya ve Hollanda maçları ile ligdeki Kasımpaşa maçını FB TV’ye açıklamalarda bulundu.

Milli karşılaşmalar ile ilgili Ozan Tufan önceliğimiz ilk maçımız skor anlamında istediğimiz gibi geçmedi. İyi bir oyun, performans gösterdik ama skor olarak iyi bir skor olmadı bizim için. Ama onun akabinde Hollanda maçıyla birlikte çok iyi bir skor ve sonuç elde ettik. Umutlarımız bitti derken yeniden umut kazandık. Şimdi çok daha iyiyiz ve diriyiz. Bu da bizi sevindirdi ve son kalan 2 maçımızı da kazanıp Avrupa Şampiyonası’na gitmek için tüm inancımızı,  kendimize olan güvenimizi yükseltti. İnşallah 2 maçımızı da kazanıp gideceğiz diye umuyorum” ifadelerini kullandı.

Kasımpaşa müsabaası hakkında ise Ozan Tufan, “Kasımpaşa karşılaşması zor bir karşılaşma olacak. Gördüğünüz gibi ligde kolay maç yok. Ama biz de ona göre hazırlanacağız.  Kasımpaşa’nın zaaflarına çalışacağız.  Bizim için zor maç olsa da 3 puanı almak için elimizden geleni yapacağız.  Zaten ben takım arkadaşlarıma, abilerime güveniyorum. Bu konuda hiçbir sıkıntı yok. Zaten oynayan, oynamayan herkes birbirine katkı veriyor. En önemlisi de takımda bu. Bunun için de 3 puanın geleceğini biliyorum, inanıyorum. Güzel maç olur, kazanacağız inşallah” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.