Sevgili Fenerbahçeliler demek istiyorum ama camiada birbirini seven sayan kalmadı maalesef,

39 yıllık hayatımın kendimi bildim bileli yaklaşık 34 yılı Fenerbahçeyi takip etmekle geçti o zamanlar sabah kapıya bırakılan gazeteyi ilk ben alır okuma bilmediğim sadece Sarı Lacivert formaları görmek için son sayfaya spor sayfasına dalar evire çevire bu değerli formaya bakardım. Bu formayı taşıyan o formayı seven kim olursa olsun ben de onu severdim.

Gelelim bugüne, çok üzgünüm, Fenerbahçemizin bugünkü başarısızlığına değil ama Fenerbahçelilerin bugünkü haline çok üzgünüm.

Sosyal medyada Fenerbahçeli olduğunu sanan o kadar çok kendini bilmez var ki sadece başarı odaklı bu kulübün Türk milleti nezdindeki misyonundan bir haber, bunlara laf anlatmak maalesef mümkün de değil.

Fenerbahçe Cumhuriyeti unutmamalı ki 3 Temmuz sınavı vermiş Türkiye Cumhuriyetinin FETÖ örgütüne başlattığı savaşa 5 yıl önce başlamış 15 Temmuz darbe girişimine gösterilen dirence ön ayak olmuştur. Tarih kim ne derse desin bunu böyle yazacaktır. Bu süreçte Aziz Yıldırım da Aykut Kocaman da gemiyi terk etmemiş tam aksine direnişte en ön safta yer almış Aziz Yıldırım bu uğurda hapis yatmıştır. Bugün sosyal medyada bu iki değere küfürler eden kendini Fenerbahçeli sananlara tek şey söylemek istiyorum siz Fenerbahçeyi değil sevmek Fenerbahçeli olmayı bile haketmiyorsunuz çünkü İslam Çupinin de dediği gibi Fenerbahçe büyüklüğü öyle bir büyüklüktür ki adı konulamaz, şampiyonluklarla kupalarla kıyaslanamaz bunu hazmedin öğrenin sonra o formayı sırtınıza geçirin. Bu kulüp tarihinde hiç bir zaman hainleri barındırmadı bundan sonra da barındırmayacak çünkü Fenerbahçe Cumhuriyeti eşittir Türkiye Cumhuriyetidir.

 

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.