“Şöyle gönül rahatlığıyla bir maç seyredemedim bu sezon” bu sözü sıkça kullanır tüm futbol severler,hangi takım taraftarı oldukları  farketmeksizin.Tabiki ben de sıkça kullanırım bu sözü ama şimdi bir sözü daha sıkça kullanmaya başladım “şöyle  gönül rahatlığıyla bir yazı yazamadım.”

Akhisar’ın hocasına maç 2-1 olduğunda deselerki Fenerbahçe’den iki oyuncu çıkar kendi takımını rahatlat  kesin Diego ve Meireles derdi ama hocamız sağ olsun Akhisar’ın yardımına koştu. Artık hocamızında taraftarında anlaması gerek bu takımı öyle veya böyle etrafında dönerek veyahut dönmeden pozisyon hazırlayıcısı Dieogo dur varsa elinde koşan bir on numara tamam oynatma yoksa Diego oynar macera aramanın manası yok.

İkinci yediğimiz gol ders kitaplarına girer defans bloğu hata yapıyor anladık sen napıyorsun Volkan.Berabere kaldığımız Avrupa macında Fabiano tüm yan topları ceza sağasının sağına soluna yumrukladı sende çık yumrukla ama yok sen tutacaksın eee tutamadın gitti iki puan.Hataları bir kişi yapmaz futbolda takım halinde yapılır,anladık ama kalecinin yaptığı hata golle sonuçlanır ekseriyetle.Bu takımın zamana ihtiyacı var diyorduk evet fakat Zaman geçtikçede hiç iyi sinyaller vermiyor bize ne hoca ne oyuncular.Lig sonunda çok aramıyacağımız bir puan kaybı olur inşallah.

  1.  Ve son söz sayın vitor pereira ya değerli hocam bir takımla kadron geniş diye bu kadar oynanmaz ki,yazık bir hafta oynayan diğer hafta yok Şener’in önünde kimin oynayacağına dair bahis açılacak duruma geldik.Daha önce de söylemiştim şu şapkaları önümüze koyma vakti geldi artık.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.