Flaş Haber

Aatıf Chahechouhe: “Hatalı olduğumu düşünmüyorum”

O buluşma Volkan Demirel’in sonu oldu!

Başkan Ali Koç açıkladı! 3 futbolcu neden kadro dışı bırakıldı?

Volkan Demirel neden kadro dışı bırakıldı?

Mehmet Demirkol: “SIKTI ARTIK”

GÜNDEM 4 Eylül 2015

Mehmet Demirkol Euro 2016 öncesinde alınan Letonya beraberliği sonrası basın toplantısında hakemlerle ilgili konuşan Fatih Terim’i ağır şekilde eleştirdi.

Türkiye’nin Letonya ile berabere kaldığı karşılaşmanın ardından basın toplantısında İsveçli hakemleri suçlayan ve herkesin tabiriyle bizi doğradılar tabiriyle bir ifade kullanan Fatih Terim’e ilk eleştiri Mehmet Demirkol’dan geldi.
Demirkol: Artık sıktı

Mehmet Demirkol Fatih Terim’in maç sonrasındaki basın toplantısında hakemle ilgili söylediği sözler hakkında hoca belli ki dertlenmiş ama bu seviyede bir teknik direktör için korkunç bir basın toplantısıydı yani Allah aşkına hakemle ne ilgisi var? İnanılmaz sıkıldım bu laflar da sıktı artık aynı zamanda hiçbir şey anlamadım değerlendirmesi yaptı.

Ayrıca Türkiye-Letonya maçı hakkında da konuşan Mehmet Demirkol: Volkan Şen’in oyundan alınmasının yanlış olduğunu savunurken bizim şut problemimiz var kaliteli şut atamıyoruz bir tane Selçuk attı işte onun dışında Dünya’nın pozisyonuna girdik evet ama Letonya kalecisi şunu da çıkardı diyebileceğimiz bir atağımız yoktu yorumunu yaptı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.