Sarı-lacivertli kulübün masa tenisi şubesi kadın ve erkek masa tenisi takımları liglerinde ilk devreyi lider kapatmayı başardı.

Fenerbahçe Kulübünün masa tenisi şubesinin takımları yer aldıkları ligde oynadıkları maçlar sonunda ilk çizgide bitiren takımlar oldu.

FENERBAHÇE MASA TENİSİ ERKEKLERDE LİDER

Batman İlinde dün ve bir önceki gün masa tenisi profesyonel liginde karşılaşmaların ardından, Sarı-lacivertli Kadın ve Erkek profesyonel takımları ilk devrede oynanan müsabakaların ardından süper ligde sezonun ilk devresini liderlik koltuğunda bitirmiş oldu.

Sarı-lacivertli profesyonel masa tenisi erkek takımı, dün ve bir önceki gün oynanan müsabakalarda Türk Telekom masa tenisi erkek takımını ile birlikte liderlik için mücadele ettiği ezeli rakibi Kara Kartal’ı masa tenisi erkek takımının 4-1’lik skorlarla kazanırken son gün de Malatya Büyükşehir Belediyesi masa tenisi erkek takımını 4-0 gibi net bir skorla mağlup etmeyi başardı.

FENERBAHÇE MASA TENİSİ KADINLARDA LİDER

Sarı-lacivertli profesyonel kadın takımı da iki gün önce Yalova Belediye Gençlik Spor masa tenisi kadın takımını net bir skorla 4-0’la geçerken, diğer gün Kayseri Kocasinan Belediyesi masa tenisi kadın takımını 4-1’le geçerek, son gün yapılan karşılaşmalarda ise Bursa Büyükşehir Belediyespor masa tenisi kadın takımına 4-1 mağlup oldu.

Müsabakalar sonucunda alınan sonuçlarla birlikte sarı-lacivertli masa tenisi şubesi kadın ve erkek takımları ilk devreyi lider kapatmayı başardı.

Masa Tenisi liginde play-off müsabakalarına ev sahipliği yapacak. İkinci yarı ise 2 ay sonra Nisan ayını ilk haftası Yalova’da start alacak. 3 ay sonra ise Mayıs ayının ilk haftası Adana İlinde son bulacak.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.