Fenerbahçe’nin dünyaca ünlü yıldızlarından Luis Nani geçtiğimiz günlerde Ukrayna temsilcisi Dnipro ile yapılan hazırlık maçından sonra maruz kaldığı sert müdahaleler ve hakemin buna izin vermesi nedeniyle isyan etti.

Soyunma odasına giren yıldız futbolcu arkadaşlarına Rakipler tekme atıyor hakem buna göz yumuyor Kankava adeta sakatlamaya çalıştı. 
Nani, ümit ediyorum ki lig başlayınca hakemlerin bu tutumu değişir sözleriyle yakındı takım arkadaşları 29 yaşındaki futbolcuyu teselli ederken ardından odaya giren Pereira; Nani’nin yanına giderek, Neden kendini tutamıyorsun? Niye bu kadar sinirlisin? Daha dikkatli ve sakin olmalısın” dedi.
NANİ: Büyük hedeflerle geldim
Vitor Pereira’nın bu sözlerinin üzerine Portekizli süperstar buraya büyük hedeflerle geldim sorumsuz bir oyuncu yüzünden neredeyse futbol hayatım kararacaktı hakem de buna göz yumdu fakat ben yumamadım ve tepki gösterdim daha sezonun başında sakatlanarak takımdan ayrı kalmak kenarda oturmak istemiyorum bu nedenle tepki gösterdim” dedi ve kendini savundu.
Portekizli teknik direktör Pereira ise bu sözlerin ardından öğrencisine hak verse de Takımı 10 kişi bırakmamak için biraz daha dikkatli ol demeyi de ihmal etmedi.
fernandao-kankacva

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.