Seyir zevki düşük bir karşılaşmaydı, denir ya; hani dünkü maç, bunun güzel bir örneğiydi.

Fenerbahçe karşılaşmanın uzatma dakikasında volkanın, fernandao ya getirdiği golcü oyuncunun yararlanamadığı,pozisyon dışında maçta pozisyonu yoktu.

Maçın böyle olmasındaki en temel neden;Lidersizlik diye düşünüyorum.Orta alanda al ver, yapacak,adam eksiltecek,dikine oynayacak bir oyuncunun eksikliğini hissettik.

Hani beğenmediğimiz, kendi etrafında, dönüyor, diye kızdığımız Diego,dün,aranan adamdı. Tabi klişeleşmiş bir futbol terimi vardır kötü oynarken kazanmak,dün Fenerbahçe, bunu başardı. Ama bu takımda bir rehavete neden olurmu,biz  kötü oynasakta kazanırız, havası verirmi bilinmez.Kasımpaşaya gelecek olursak Adem ile bir şeyler yapmaya çalışan fakat Ademin yanına,sağına,soluna adan getiremeyen bir Kasımpaşa vardı sahada.Tabi birde gecen seneki galatasaray maçındaki,üstün performansıyla!!! Göz dolduran bir Veysel Sarı vardı. Aklını oynamaya değil oynatmamaya kuran bir futbolcu veysel. Bunun neticesinde de golümüzde souzayı cekmeyi bıraksa hamle yapsa gol olmayacak, ama Kafası başka yerlerde arkadaşın heralde.

Ve son söz: İçimiz yanıyor şehitlerimize, bitsin artık bu acılar,dayanmaya,gücü kaldımı anaların,babaların yeter ne olur yeter.Tüm şehitlerimize Allahta rahmet ailelrine sabır,dilerim.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.