Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee

  • Vunon Software Solutions adına

          Sabri Yaşar

 

HABER MÜDÜRÜ / Editor in Chief

 

GENEL KOORDİNATÖR / Genel Coordinator

 

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors

 

GECE EDİTÖRÜ / Night-Shift Editor

 

YAZARLAR / Columnists


REKLAM / Advertisement

 

SİSTEM YÖNETİMİ VE YER SAĞLAYICI / Software and Hosting

 

SOSYAL MEDYA / Social Media

 

İLETİŞİM  / Contact

Adres: Abdi İpekçi Mah. Osman Hamdi Bey Cad. No: 15 Darıca/KOCAELİ

(Harita görünümü için tıklayın)

 

Telefon: +90 545 667 76 11

E-Posta: iletisim@fenerbahcerepublic.org

 

 

SİTE KULLANIM ŞARTLARI, YAYIN İLKELERİ ve GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyright 2015-2018 FenerbahceRepublic.org tüm hakları saklıdır. Sitemizi kullanarak kullanıcı şartları ve gizlilik ilkelerini kabul etmiş sayılırsınız. İçeriklerimizi kullanmak isteyen 3. kişiler yayın haklarımızı ve telif kurallarımızı peşinen kabul etmiş sayılır. Site içerisinde yer alan kod, haber, yazı, resim, ses dosyaları, videolar, röportajlar, dizayn, tasarım ve materyallarin telif hakları yasalarca korunmaktadır. İçerikler, izinsiz ve ticari amaçlarla herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. Ancak içerikler kaynak gösterilmek ve link vermek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. FenerbahceRepublic.org, Basın Ahlak ve ilkelerine uymaya söz vermiştir. Sitemiz basın ahlak ve ilkelerine uygunluk konusunda hassasiyet göstermekte olup özgün habercilik ilkesine dayalı sistemde çalışmaktadır. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site, harici linklerin sorumluluğunu almaz. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur.

Daha fazla bilgi için tıklayın;

EDITORIAL POLICY & PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Fenerbahce Republic. However, sometimes the siteniz.com uses third parties to process your information. FenerbahceRepublic.org requires these third parties to comply strictly with its instructions and the FenerbahceRepublic.org requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Siteniz.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the FenerbahceRepublic.org and its services. When you use FenerbahceRepublic.org online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the FenerbahceRepublic.org cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER / LEGAL NOTICES

FenerbahceRepublic.org adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telife konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletisim@fenerbahcerepublic.org e-posta adresinden veya İletişim Formu ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatlarımız tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Hukuki bildirimlerinizin değerlendirilmesi hakkında daha fazla detay için lütfen tıklayınız.