Şike kumpası davası Mehmet Baransu ile Trabzonspor’un eski vekili ve şu an Recep Denizer vekili olarak görev yapan avukat Nusret Yılmaz arasında gerginliğe sahne oldu.

Fenerbahçe’nin de yer aldığı kumpas davasında mahkeme başkanı katılım ile ilgili talepleri alırken ilk söz Mehmet Baransu’ya verildi. Taleplerini bitirdikten sonra Trabzonspor’un eski vekili ve şu an Recep Denizer vekili olarak görev yapan avukat Nusret Yılmaz’a dönerek bu davada Trabzonspor’un eski vekilinin olmasını anlayamadığını ifade etti. Baransu’nun bu sözleri üzerine Nusret Yılmaz Baransu’ya yönelik duyulmayan bazı ifadeler sarfetti. Yılmaz’ın bu sözleri üzerine tartışma alevlendi. Baransu, kendisine küfür edildiğini iddia ederken ve bir yandan da tartışma sürerken mahkeme başkanın uyarılarına rağmen susmayan Baransu jandarmalar tarafından nezarete atıldı.

BY-LOCK İTİRAFI

Fenerbahçe’ye şike kumpası davasının kilit ismi eski organize şube müdürü Nazmi Ardıç’tan by-lock itirafı geldi. FETÖ ile ilgili davalarda terör örgütü üyesi olmanın en önemli şartı kabul edilen by-lock programını kullandığını itiraf eden Ardıç bu program telefonunda yüklü olmasına rağmen hiç kullanmadığını belirtti. Ardıç’ın bu itirafının davanın seyri açısından çok önemli olduğu belirtiliyor.

Kaynak: Hürriyet

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.