Bugün maçı izlerken gözümü açık tutmakta zorlandım. Heyecanla beklediğim Fenerbahçe maçlarının artık bir işkenceye dönüşmesi ve sürekli birilerinin daha çok çalışacağız yalanları beni bıktırdı.

KARDEŞİM DAHA ÇOK ÇALIŞMA.

ÇÜNKÜ SORUN AZ ÇALIŞMAN DEĞİL. ÇALIŞMAN GEREKEN YÖNE YOĞUNLAŞMIYORSUN. MATEMATİK SINAVI İÇİN BİYOLOJİ OKUMAK GİBİ. MATEMATİK SINAVIN KÖTÜ GEÇİNCE DAHA ÇOK BİYOLOJİ ÇALIŞMAZSIN. MATEMATİK ÇALIŞMAYA BAŞLARSIN. Organizasyonla, toplu hücum ve toplu savunmayla uzaktan yakından alakası olmayan bir anlayış için ne kadar çalışırsan çalış? İŞE YARAMAZ. Çünkü yanlış konuya çalışıyorsun.

Daha ilk yazımda dediğim gibi Cocu’nun eksikleri görme ve analiz etme konusunda zaafiyeti var ve geldiği günden bugüne bir adım öteye gidemedik. Üstelik taraftar da tekrar kopmaya başlayacak. Beşiktaş maçının bir yükselişin başlangıcı olmayacağını söylemiştim. Emindim, çünkü oynanan oyunu gördüm. Taraftar baskısı olmasa pozisyon bulamayacak bir takım vardı sahada. Rize maçından hemen sonra haklı çıkmak istemezdim.

7 haftada liderden 8 puan fark yedik (Başakşehir kazanırsa 9 olacak). Kalan 27 haftada liderden 10 puan fazla toplamamız lazım ki şampiyon olalım. Ben Fenerbahçeliyim, MÜTEVAZI OLAMAM. Şampiyonluk hesabı yaparım. Cocu’nun bunu yapabileceğine olan inancım yok. Bu yüzden artık veda vakti geldi.

He bu arada unutmadan şu bilgiyi vereyim. 2013-2014 Sezonunda 27. hafta sonunda Lider Fenerbahçe’nin en yakın rakibiyle arasındaki puan farkı 13’tü. Ve teknik direktör ERSUN YANAL’dı.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.