Alex de Souza, Türkiye’de

Fenerbahçe, Konyaspor’u ağırlayacak

Fenerbahçe Beko, Türk Telekom’u konuk ediyor

Ali Koç, hakem hatalarını değerlendirdi

Instagram’ı kullanmanın en kolay hali Gir Paylaş’ta.

HABER 24 Şubat, 15:39'de eklendi
(Kanala abone olarak bize destek olabilirsiniz.)

Instagram günümüzün en popüler uygulamaları arasında. İnsanlar instagram sayesinde birbiriyle arkadaşlık edip fotoğraflarını paylaşabiliyorlar. Bunun yanı sıra kurumlar instagram ile firmalarını tanıtabiliyorlar. Firmalar bünyesinde yer alan diğer firmaların reklamlarını yapabilmek için ekip oluşturuyorlar.

Instagram’ı bu tip kullanan kullanıcılar çıkmasının ardından sadece telefonlarda kullanılabiliyor olması bazı sorunlara yol açtı.

Instagram’ı ticari amaçlar için kullanan kişiler telefon üzerinden Görsel ve Video düzenlerken zaman kaybı yaşanıyor. Firmalar anlaşmalı olduğu kurumların reklamlarını paylaşabilmek için oluşturdukları zaman çizelgesine uymak durumundalar.

GİR PAYLAŞ, sistemine üye olduğunuz zaman 7 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

Gir Paylaş, 7 günlük süreçte sistemin tüm özelliklerinden kullanıcılarına sınırsız bir şekilde sunuyor. Sistemde şuan aktif olan özellikler Fotoğraf ve Hikaye paylaşma özelliği. Gir Paylaş yönetimi video yayınlama özelliği geliştirilmekte olup yakın zamanda sisteme dahil edeceklerini açıkladı. Kullanıcılar açıklama sistem üzerinden fotoğraflarına açıklama ekleyebilecek. Bununla birlikte kullanıcılar paylaşımları zamanlayabilecek. Kullanıcılar Bilgisayar başında olmasa bile ayarlayacakları saat diliminde paylaşımları otomatik instagram paylaşım olacak.

Öte yandan günümüzde Instagram mobil uygulaması dışında bir platformda paylaşım yapılamıyor. İnsanlar bu yüzden seri paylaşım yapamamakla birlikte vakit kaybı da yaşıyor. Seri paylaşım ve vakit kaybını yok etmek için Gir Paylaş sitesini kullanan kullanıcılar Instagram Paylaş yaparak seri ve vakit kaybetmeden Instagram Bilgisayar üzerinden içeriklerini paylaşabiliyor. Instagram fotoğraf yükle, insta pc ve instagram pc yazarak Gir Paylaş sitesine üye olarak sizde bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.