Fenerbahçemiz'de Teknik Direktör arayışları devam ederken ibre her geçen gün Aykut Kocaman'dan yana biraz daha dönüyor.

Sportif Direktör Terraneo'nun görüştüğü yabancı teknik adamlardan istedikleri yanıtları alamayan sarı lacivertlilerin takımı daha önce de zorlu günlerde idare etmiş Kocaman isminin üzerinde durdukları bildirildi. 

 

Başkan Aziz Yıldırım'ın Futbol şubesinin başına getirdiği kardeşi Ali Yıldırım'ın 3 Temmuz'da Fenerbahçe'yi ayakta tutmaya çalışan Aykut Kocaman'da ısrar ettiği ancak tecrübeli teknik hoca henüz ikna edilemedi.

 

Fenerbahçe'nin yeni bir takım oluşturacağı ve kısa vadede Şampiyonlar Ligi ön elemesinde güçlü rakiplerle karşılaşacakları yönetimin en büyük çekincesi ise bu vadede Aykut Kocaman'ın göreceği baskılar.

 

Torku Konyaspor ile bir yıllık daha sözleşmesi bulunan Kocaman'ın yeşil beyazlı kulübünde bırakmak istemediği ancak gönlünde yatan Fenerbahçe tutkusuna yenilebileceği düşünülüyor. 

 

Öte yandan Fenerbahçe'de transfer hareketliliği de devam ediyor ilk olarak Bursaspor'dan Fernandao daha sonra Şener ile de büyük ölçüde anlaşan yönetim transfer döneminin başlaması ile birlikte iki futbolcunun isimlerini kamuoyu ve taraftarlarla paylaşmayı bekleniyor.

 

İç transferde aceleci davranmak istemeyen Fenerbahçe Yönetimi bu transferleri yeni gelecek hocaya bırakmak istiyor.

 

Kanarya'da sözleşmeleri devam eden oyunculara da teklifler gelmeye başladı yönetim gönderilecekler ile ilgili de yeni teknik adamı beklediği öğrenildi.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.