Giroud’un tek şartı düzenli forma giymek!

Soldado’nun sözleşmesindeki gerçek!

Fenerbahçe Beko, CSKA Moskova’ya 70-68 Mağlup Oldu!

Ersun Yanal, Nazım Sangare isteğini yönetime iletti!

Giuliano Terraneo ile yollar ayrılıyor mu?

FUTBOL, GÜNDEM 12 Şubat, 18:43'de eklendi

Bu hafta içi Fenerbahçemiz, Kasımpaşa karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürürken spor medyasında flaş bir haber yazıldı.

Sporun Dibi Kurucusu Levent Ümit Erol konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Basında yer alan habere göre İtalyan sportif direktör Giuliano Terraneo kulüpten gönderilmiş bununla birlikte yetkileri elinden alınmıştı. Yazılan bu haberlerin ardından bir açıklama yapan Levent Ümit Erol haberlerin doğru olmadığını, Terraneo’nun idmanda Kasımpaşa maçının hazırlıklarını izlediğini söylemiş ve akşam saatlerinde Fenerbahçe resmi internet sitesi aracılığıyla bir açıklama yaparak basında yer alan haberleri kesin bir dille yalanlamıştı.

Peki İtalyan Sportif Direktör için Kasımpaşa maçı son mu olacak?

Kulübün resmi olarak yalanmasına rağmen gün içinde Terraneo hakkında şok bir iddia daha ortaya atıldı. Sarı-Lacivertli yönetimin Kasımpaşa mücadelesinin ardından Terraneo ile masaya oturarak yollarını ayıracağı yazılmıştı. Fakat Sporun Dibi editörlerinden Baran Baydar’ın gün içinde kulüpten aldığı bilgiler doğrultusunda bu iddiaların yalan olduğu ortaya çıktı.

Başkan sezon içinde değişikliğe gitmiyor

Başkanımız Aziz Yıldırım başkanlık süresi boyunca sezon ortasında kesinlikle değişikliğe gitmiyor. Aralık 2002 tarihinde Werner Lorant ile yolları ayıran Kanarya, son olarak Nisan 2003’te yani sezon devam ederken Oğuz Çetin ile yollarını ayırmıştı. O sezonu Fenerbahçe Tamer Güney yönetiminde tamamlamıştı. Sarı-Lacivertli takımda bir sezonun 3 teknik adama emanet edilmesi Yıldırım’ın yıllar boyu sürecek radikal bir karar almasını da beraberinde getirdi. Başkan Yıldırım 2003/2004 sezonu ile beraber hiçbir teknik direktörü sezon bitmeden görevden almazken istifasını da kabul etmedi. O günden itibaren, Daum, Zico, Aragones, Aykut Kocaman, Ersun Yanal ve İsmail Kartal ile çalışan Aziz Yıldırım bu teknik adamların hiçbirisi ile sezon içerisinde yollarını ayırmadı.

Bu bilgileri göz önünde bulundurarak, Fenerbahçe’nin 1 numarası teknik kadroda sezon devam ederken revizyona gitmesi zor görünüyor.

DAHA FAZLA HABER

Kaynak: Sporun Dibi
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.