Fenerbahçemizin ilk transfer bölümünde sona ermeden önce kadrosuna katmak istediği yıldız oyuncu ile ilgili başka planlar yapıyor.

Geleceğin büyük yıldız adaylarından biri olarak gösterilen Gabriel Barbosa‘yı takıma kazandırmayı çok isteyen sportif direktör Guillano Terraneo Başkanımız Aziz Yıldırım’la bir görüşme yaptı.

İtalyan futbol adamının Yıldırım’a biz 15 milyon euro verdik ancak Brezilya kulübü Santos 20 milyonda diretiyor. İstedikleri parayı verelim ve Gabriel’i transfer edelim ileride 50 milyon euroya bile satabiliriz dediği öğrenildi.

Terraneo’nun bu önerisine Başkan Yıldırım’ın olumlu cevap verdiği belirtiliyor Fenerbahçe yönetiminin ara transfer dönemi yaklaştığında konuyu tekrar masaya yatıracağı ve Brezilyalı yıldız futbolcunun transferi için bir yol haritası çizeceği ifade ediliyor geleceğin Neymar’ı olarak ifade edilen Gabriel Barbosa’yı Fenerbahçe ile beraber İspanyol devi Barcelona da yakın takipte Brezilyalı futbolcuya yapılan her tekliften Barcelona’nın da haberi olduğu belirtiliyor.

gabigol-fb546

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.