Seride Durum 1-1 oldu! | Fenerbahçe Beko 80-82 Zalgiris Kaunas

Deivid de Souza: “Fenerbahçe ile görüşüyorum!”

Fenerbahçe Beko, Zalgiris Kaunas eşleşmesinde ikinci maç!

Kadınlar Basketbol Ligi | Fenerbahçe 105-80 Beşiktaş

Fenerbahçeli atletler Ukrayna’da

DİĞER BRANŞLAR 6 Şubat, 17:13'de eklendi

Fenerbahçe Spor Kulübü atletizm şubesi sporcuları Ukrayna’da yapılacak olan Atletizm Şampiyonası için Ukrayna’ya gitti.

Atletizm şampiyonasına Ukrayna’nın Sumy şehri, Şubat aynının 7-9 günleri arasında Uluslararası Ukrayna Salon Atletizm Şampiyonası’na ev sahipliği yapması bekleniyor. Ukrayna’da düzenlenecek Atletizm Şampiyonasındaki yarışmalara Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Atletizm şubesi de sporcu gönderiyor. Ukrayna’daki Aletizm Şampiyonası için Türkiye’den toplamda 10 atlet ve buna ek olarak misafir statüsünde yarışarak İskoçya’nın Glasgow şehrindeki Avrupa Salon için baraj geçme şansı zorlanacak.

FENERBAHÇE 5 SPORCU GÖNDERİYOR

Fenerbahçe Spor Kulübü Atletizm şubesi Ukrayna’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası için müsabakalara göndereceği sporcuların isimleri belli oldu ve resmi site aracılığıyla Ukrayna’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonasına katılacak sporcuları açıkladı. İşte katılacak olan Fenerbahçeli atletler:

Ukrayna’da düzenlenecek Şampiyona’da yarışacak olan atletlerden 60 metrede atletizm şubesi sporcumuz Kayhan Özer, diğer 60 metrede yarışacak atletizm şubesi sporcumuz Mustafa Onur Sadıkoğlu. Bir diğer atletizm şubesi sporcumuz 60 metre engellide Furkan Aktaş ile yine 60 metre engellide yarışacak atletizm şubesi sporcumuz Nefise Karatay, son olarak 800 metrede yarışacak atletizm şubesi sporcumuz Abdullah Özdemir.

Buna ek olarak ise Avusturya’nın Linz şehrinde yapılacak salon yarışmalarına Türkiye’den dört sprinter mücadele edecek. Hafta sonu 9 Şubat Cumartesi günü akşamı  TipsArena’daki Gugl Indoor karşılaşmalarında da sporcumuz Şevval Ayaz 100 metre engelli branşında boy gösterecek.

Ülkemiz adına yarışan Fenerbahçe Spor Kulübü Atletizm şubesi sporcularımıza ve ülkemizi temsil edecek diğer atletizm sporcularına yarışlarda başarılar dileriz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.