Fenerbahçe, Alanya’da mağlup oldu! 0-1

Fenerbahçe, 4 eksikle Alanya deplasmanında

İşte Deivid’in Fenerbahçe’ye önerdiği golcü

Ersun Yanal, Alanyaspor 11’ini belirledi

Fenerbahçe’den, doping iddialarına cevap!

GÜNDEM 30 Mart, 19:26'de eklendi

Beşiktaş tarafından bu yıl sürdürülen yalan haberler ve trollere bir yenisi daha eklendi. Fenerbahçe‘nin Ülker Stadı’nda Beşiktaş’ı 2-0 yendiği karşılaşmada Gökhan Gönül’ün dopingli olduğunu Beşiktaş’ın yöneticilerinin de destek verdiği çeşitli Beşiktaş görünümü altındaki hesaplardan paylaşımlar yapıldı.

Bunun üzerine doğal olarak Fenerbahçe taraftarlarıda karşılık verdi. Geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Gökhan Gönül, Fenerbahçe beni istediği sürece hiçbir yere gitmem. Ben bu renklere kara sevdalıyım. Fenerbahçe’de Gökhan Gönül oldum açıklaması yapan oyuncularına destek verdiler.

Akşam saatlerinde kulübümüzde resmi internet sitesi aracılığıyla bu yalan iddialara son noktayı koyan açıklamayı yaptı.

Profesyonel futbolcumuz Gökhan Gönül’ün 23.02.2016 tarihinde yapılan toraks BT ile MRI tetkikleri sonucunda kaburgasında (T.10) kırık tespit edilmiştir. Oyuncumuzun tedavisine başlanmış olup göğüs ile sırt ağrılarının devam etmesi üzerine algoloji uzmanı hekim tarafından sinire blokaj yapılmıştır. Futbolcumuza uygulanan kortikosterodlerin sistematik olmayan kullanım şekli olarak tedavi amaçlı tatbik edilmiştir. Ayrıca doping testi öncesinde, oyuncuya uygulanan lokal tedavi bu prosedürler için kullanılan matbu forma yazılmak suretiyle Türkiye Futbol Federasyonu’na bildirilmiştir.
Konu bundan ibaret olmakla birlikte futbolcumuzun tedavi sürecine ilişkin tomogrofi ve mrı görüntüleri doktor raporları tarafımızca Türkiye Futbol Federasyonu’na sunulmuştur. Bunun yanı sıra doping amaçlı  yasaklı bir madde kullanım söz konusu değildir. Oyuncumuza yapılan ağrı kesici tıbbi uygulama tamamen tedavi amaçlı olup performans arttırıcı her hangi bir etkisi de bulunmamaktadır. Bu olay sonucunda doping amaçlı yasaklı bir madde kullanımının olmadığı kesin ve açık bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.