Ana sayfa DİĞER BRANŞLAR Fenerbahçe’den, Darüşşafaka’ya ziyaret

Fenerbahçe’den, Darüşşafaka’ya ziyaret

PAYLAŞ

Fenerbahçe Spor Kulübü yöneticilerinden Simla Türker Bayazıt hanımefendi Darüşşafaka’yı ziyaret etti.

Sarı-lacivertli kulüpte Başkan Ali Koç’un yönetim kurulunda yer alan Simla Türker Bayazıt hanım efendi Darüşşafaka Eğitim Cemiyetini ziyarette bulundu. Bayazıt, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Sosyal Sorumluluk projelerinde görev alıyor. Bu nedenle Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda yer alan öğrencileri ziyarette bulundu.

SİMLA TÜRKER BAYAZIT’TAN DARÜŞŞAFAK’YA ZİYARET

Sarı-lacivertli spor kulübünün yöneticilerinden Simla Türker Bayazıt ile beraberindeki Fenerium yetkilileri Ülkemizin eğitim alanında yer alan ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka’nın İstanbul’un Maslak ilçesinde yer alan kampüsünde 5 ile 12. sınıfa kadar eğitim gören Sarı-lacivertli öğrencileri ziyarette bulundular.

GELECEK NESİLLERE FENERBAHÇE SEVGİSİ

Fenerbahçe Spor Kulübü sevgisinin gelecek nesillere aktarılması amacıyla yapılan bu anlamlı ziyarette Darüşşafaka Kaynak Geliştirme Yetkilisi Özlem Kutlu ve Fenerbahçe’ye gönül vermiş öğrencilerle bir araya gelerek zaman geçirildi. Sosyal sorumluluk projelerinden sorumlu olan Simla Türker Bayazıt, Fenerbahçe’nin yeni nesillere aktarılmasını çok önemsediklerini belirterek, yapılan bu ziyaretin geleceğin Fenerbahçesi olan sarı-lacivertli renklere gönül veren çocuklar ile bir araya gelerek zaman geçirdiklerini ifade etti. Bu anlamlı ziyaretten dolayı memnun ve mutlu olduğunu belirten Sayın Bayazıt, Darüşşafaka yetkililerine de çok teşekkür ediyoruz bu mutluluk birbirimizle paylaştıkça anlamlı oluyor. Sarı-lacivert sevgisi paylaştıkça daha da büyüyecek. Gelecek neslin kalplerinde yer alacak olan Fenerbahçe sevgisini daha da ileriye götürmek adına bugün küçük bir adım attıklarını ifade etti. Türkiye’deki ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş ziyaret sonrasında Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt hanımefendiye bir teşekkür belgesi verdi.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.