Başkanımız Aziz Yıldırım Arjen Robben, Zlatan İbrahimovic ve Yaya Toure için Terraneo’ya tam yetki verdi. Takımda sözleşmesi bitecek futbolculara ise mesaj gönderildi… İyi performans gösteren sözleşmeyi kapar diyen Aziz Yıldırım Sportif Direktör Terraneo’ya ise üç yıldızdan ikisini mutlaka bitir dediği öğrenildi.

 

Yaptığı transferlerle tarihinin en güçlü takımlarından birini kuran Fenerbahçemiz yıldızlara doymuyor.

Fenerbahçemiz gelecek sezon daha güçlü bir kadro kurmak istediği için Başkanımız Aziz Yıldırım Sportif Direktörümüz Giuliano Terraneo ile yaptığı görüşmede üç dünya yıldızından ikisine bir sonraki sezon Sarı-Lacivertli formamızı giydirmesini iletti bu isimlerin Bayern Münihli Arjen Robben, PSG’de forma giyen Zlatan İbrahimovic ve Manchester City’in ön liberosu Yaya Toure olduğu gelen haberler arasında.

Sportif direktörümüz Terraneo’nun bu üç futbolcunun menajerleriyle iletişim halinde olduğu bu şekilde yıldız isimlerle ilişkileri sıcak tutmaya çalıştığı ifade edilirken Fenerbahçemiz’in yüksek gelir düzeyi bu tranfserleri yapmaya elverişli olduğu Giuliano Terraneo’nun yurtdışı futbol piyasasındaki tanınmışlığı transferlerin mümkün olan en ucuz maliyetlerle yapılmasında en büyük koz olduğu biliniyor.

TRANSFERLER İÇİN ALTYAPI HAZIR

Başkanımız Yıldırım geçtiğimiz günlerde bir tv kanalında yaptığı değerlendirmede İbrahimovic’in menajerinin Şayet Türkiye’ye gelirsek bu takım Fenerbehçe olur dediğini bunun dışında Arjen Robben’e de teklif yaptığını ancak Hollandalı futbolcunun Bayern Münih’te kalmayı tercih ettiği biliniyor

Fenerbahçemiz Yaya Toure’nin transferi konusunda nabız yoklamaya başladığı özellikle Başkanımız Aziz Yıldırım’ın bu futbolcuyu takımımızda görmeyi çok arzuladığı iddia edildi.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.