İstanbul Zincirlikuyu’daki Denizbank Genel Müdürlüğü binasında Hedef 1 Milyon Üye Projesi ve Fenerbahçe Yandex standı açıldı.

Genel müdürlük binasını ziyaret eden Başkanımız Aziz Yıldırım yoğun ilgi gördü. Başkanımız Hedef 1 Milyon Üye ve Fenerbahçe Yandex projeleri hakkında çalışanlara detaylı bilgiler verdi.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün dev projeleri Fenerbahçe Yandex ve Hedef 1 Milyon Üye için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Denizbank Genel Müdürlüğü’nde stant açıldı. Stantta Fenerbahçe Yandex hakkında bilgilendirme ile birlikte üyelik başvurusu işlemleri yapılıyor.

Başkanımız Aziz Yıldırım da Denizbank Genel Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Başkanımız Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş önce binanın girişinde bir araya geldi. Başkanımız Aziz Yıldırım, Hakan Ateş ile birlikte öncelikle restoran bölümünde açılan Fenerbahçe Yandex ve Hedef 1 Milyon Üye  standında incelemeler yapıldı. Daha sonra Denizbank çalışanları ile görüşen Başkan Yıldırım, projeler hakkında detaylı bilgileri anlatırken Hakan Ateş ile birlikte genel müdürlük binasındaki spor ve sosyal alanları da gezen Başkanımız Aziz Yıldırım yönetim katından İstanbul manzarasını izledi. Daha sonra Başkanımız Aziz Yıldırım, Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş ve Genel Müdür Yardımcısı Tanju Kaya’ya imzalı Fenerbahçe forması da hediye etti. Hakan Ateş ve diğer yetkililer ile özel görüşmeler yapan Başkanımız Aziz Yıldırım binanın giriş katında bulunan Osmanlı Sultanları Resim Sergisini de gezdi.

(Görüntüler www.fenerbahce.org’tan alınmıştır.)

denizbankfb1 denizbankfb2 denizbankfb3 denizbankfb4 denizbankfb5 denizbankfb6 denizbankfb7 denizbankfb8 denizbankfb9 denizbankfb10 denizbankfb11 denizbankfb12 denizbankfb13 denizbankfb14 denizbankfb15 denizbankfb16

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.