Fenerbahçe Spor Kulübü 1907’de kurulmuş olup günümüze kadar uzanmış köklü bir tarihi bulunmaktadır. Fenerbahçe Son Dakika Gelişmeleri leriyle birlikte sarı-lacivertli kulüple ilgili son dakika gelişmelerini sizler için derliyoruz.

Fenerbahçe Son Dakika Gelişmeleri Fenerbahçe Republic web sitesi aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Fenerbahçe ayrıca Türk sporuna ve Türk futboluna hizmet veren, vermeye devam edecek güzide bir kulüptür.

Lefterler’den, Zeki Rıza Sporel’e, Cihat Arman’a, Can Bartulara, Fikret Kırcan’dan, Mehmetçik Basri’ye Selçuk Yula’ya, Rıdvan Dilmen’den Aykut Kocaman’a Oğuz Çetin’e Schumacher’den Uche’ye, Okocha’ya Alex’e, Tuncay Şanlı’dan, Van Hooijdonk’a Fenerbahçe tarihinde ve Türk futbolunda önemli izler bırakmış bir çok oyuncudur.

Kulüple ilgili Fenerbahçe Son Dakika Gelişmeleri A takım ile ilgili transfer haberleri, maç öncesi ve maç sonrası teknik heyet, futbolcu görüşleri, maç verileri bilgileri fenerbahcerepublic.org adresinde bulabilirsiniz.

Fenerbahçe’de en uzun başkanlık dönemi 20 yıl ile Sayın Aziz Yıldırım’a aittir. 2018 yılında yapılan seçimli genel kurulda Aziz Yıldırım ile yarışa giren Ali Koç seçimi kazanarak Fenerbahçe’nin yeni başkanı olmuştur. Ali Koç 2006 yılında Aziz Yıldırım tarafından yönetime davet edilerek ilk kez Fenerbahçe’de yönetici pozisyonunda görev alarak 2012 yılına kadar süren bir asbaşkanlık yapmıştır.

Amacımız Fenerbahçe’ye gönül vermiş taraftarlarımızı Fenerbahçe Son Dakika Gelişmeleri nden haberdar ederek bilgilerini güncel tutmaktır. Maçlara ait son dakika gelişmeleri, maç öncesi ilk 11’ler, maç oynanırken canlı anlatım, maç sonrası istatistiklere ulaşabilirsiniz.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.