Ana sayfa HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Fenerbahcerepublic.org Vunon Yayıncılık SAN. ve TİC. LTD . ŞTİ. kuruluşudur. Mart 2015’de yayın hayatına başlayan ve kısa sürede Fenerbahçe taraftarının büyük ilgisini kazanan Fenerbahçe Republic, bilindik haber sitesinden daha çok haber ve bilgi ağırlıklı bir “içerik platformu” olarak sporseverlere hizmet veriyor.

Fenerbahçe Republic, aynı anda hem web ve mobil ortamda, hem de sosyal medyada takipçilerinin spor olayları hakkındaki haber, bilgi, fotoğraf ve videolara tek bir noktadan ulaşabilmesini sağlıyor.

Fenerbahçe Republic’te yayınlanan aylık yaklaşık 500+ içeriğin (haber, video ve galeri) önemli bir bölümünü özel içerikler veya redakte metinler oluşturmaktadır. Orjinal haber sunma ve alıntılanan haberlerde açıkça atıfta bulunma önem verdiğimiz konuların başında geliyor. Yönetici, futbolcu ve sporseverlerin takip ettiği önemli isimler ile özel röportajlar gerçekleştiren Fenerbahçe Republic, taraftarların merak ettiği konularda hazırladığı özel haberler ile majör spor medyasına kaynak oluşturmaktadır.

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ / Social Media

Fenerbahçe Republic’e web’ten, tablet’ten ve mobilden ulaşabilirsiniz. Her an, her yerde tüm platformlarda karşınızdayız. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınız ile internet tarayıcılarınızla fenerbahcerepublic.org’a dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.